Retour à la recherche

EMIFARM SRL

ActifAssujetti à la TVA

EMIFARM SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în municipiul Bacău. Activitatea principală este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 944955 · Santé financière

Classement en 2025 : Bacău n°5659CAEN 6820 n°5427

Informations générales

NomEMIFARM SRL
CUI944955
N° d'immatriculationJ1992000427042
AdresseCalea ROMANULUI, 46, Municipiul Bacău, Bacău
Code CAEN principal6820
Date d'immatriculation07/02/1992
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
JUNCU IOANadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

348 k RON

vs 291 k RON

≈ 69,1 k €

Profit net (2025)

178 k RON

vs 117 k RON

≈ 35,3 k €

Capitaluri proprii (2025)

179 k RON

vs 118 k RON

≈ 35,5 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
348 143
≈ 69,1 k €
177 697
≈ 35,3 k €
1
2024
291 038
≈ 58,5 k €
116 589
≈ 23,4 k €
1
2023
278 343
≈ 56,3 k €
124 388
≈ 25,1 k €
—
2022
304 102
≈ 61,7 k €
117 886
≈ 23,9 k €
—
2021
277 716
≈ 56,4 k €
133 220
≈ 27,1 k €
—
2020
263 187
≈ 54,4 k €
129 671
≈ 26,8 k €
—
2019
236 110
≈ 49,8 k €
122 203
≈ 25,8 k €
1
2018
516 993
≈ 111 k €
60 685
≈ 13 k €
1
2017
2 427 335
≈ 531 k €
931 517
≈ 204 k €
7
2016
2 579 180
≈ 574 k €
261 799
≈ 58,3 k €
6
2015
2 571 502
≈ 579 k €
136 797
≈ 30,8 k €
7
2014
2 392 926
≈ 538 k €
149 187
≈ 33,6 k €
7
2013
2 449 167
≈ 554 k €
244 325
≈ 55,3 k €
7
2012
2 254 967
≈ 506 k €
118 131
≈ 26,5 k €
8

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

51%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,3%

Ratio de liquidité générale

4,32

Rotation des actifs

1,58

Chiffre d'affaires / salarié

348 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma EMIFARM SRL după CUI?

Cauți CUI 944955. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EMIFARM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EMIFARM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea EMIFARM SRL, CUI 944955, nr. Reg. Com. J1992000427042, sediu Municipiul Bacău, Bacău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EMIFARM SRL în 2025?

EMIFARM SRL (CUI 944955) a avut o marjă de profit net de 51% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).