Retour à la recherche

DELTAMED SRL

ActifAssujetti à la TVA

DELTAMED SRL este o companie înființată în anul 1997 cu sediul în satul Gilău, județul Cluj. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 451.469.508 lei și un profit net de 17.234.010 lei cu 230 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 9434372 · Santé financière

Distincții top 106 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Roumanie n°640Cluj n°26CAEN 2920 n°2

Informations générales

NomDELTAMED SRL
CUI9434372
N° d'immatriculationJ1997000845120
AdresseMUNCII, 33-37, Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj
Code CAEN principal2920
Date d'immatriculation14/05/1997
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

451 M RON

vs 88,9 M RON

≈ 89,6 M €

Profit net (2025)

17,2 M RON

vs -12,9 M RON

≈ 3,42 M €

Capitaluri proprii (2025)

30,9 M RON

vs 20,9 M RON

≈ 6,14 M €

Angajați (2025)

230
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
451 469 508
≈ 89,6 M €
17 234 010
≈ 3,42 M €
230
2024
88 915 316
≈ 17,9 M €
-12 939 972
≈ -2,6 M €
193
2023
177 937 278
≈ 36 M €
1 321 044
≈ 267 k €
154
2022
94 397 988
≈ 19,1 M €
-543 761
≈ -110 k €
134
2021
94 049 531
≈ 19,1 M €
3 073 034
≈ 625 k €
73
2020
154 631 433
≈ 32 M €
12 250 244
≈ 2,53 M €
57
2019
210 570 241
≈ 44,4 M €
-1 106 533
≈ -233 k €
58
2018
156 300 550
≈ 33,6 M €
12 406 742
≈ 2,67 M €
48
2017
70 921 945
≈ 15,5 M €
2 367 340
≈ 518 k €
46
2016
36 657 703
≈ 8,16 M €
1 057 622
≈ 236 k €
40
2015
39 150 974
≈ 8,81 M €
985 581
≈ 222 k €
39
2014
50 527 577
≈ 11,4 M €
1 229 903
≈ 277 k €
30
2013
63 166 557
≈ 14,3 M €
2 633 497
≈ 596 k €
25
2012
59 132 172
≈ 13,3 M €
1 692 018
≈ 380 k €
40

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

3,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

55,7%

Ratio de liquidité générale

0,92

Rotation des actifs

2,31

Chiffre d'affaires / salarié

1,96 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1997-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DELTAMED SRL după CUI?

Cauți CUI 9434372. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DELTAMED SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DELTAMED SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DELTAMED SRL, CUI 9434372, nr. Reg. Com. J1997000845120, sediu Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DELTAMED SRL în 2025?

DELTAMED SRL (CUI 9434372) a avut o marjă de profit net de 3,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).