DR.MAX S.R.L.
DR.MAX S.R.L. este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în Comuna Mogoşoaia, Ilfov. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 12.490.920.029 lei și un profit net de 46.157.877 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 9378655 · Santé financière
Classement en 2025 : Roumanie n°12Ilfov n°1CAEN 4773 n°1
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants légaux
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
12,5 Md RON
≈ 2,48 Md €
Profit net (2025)
46,2 M RON
≈ 9,16 M €
Capitaluri proprii (2025)
1,25 Md RON
≈ 249 M €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 12 490 920 029 ≈ 2,48 Md € | 46 157 877 ≈ 9,16 M € | 5 835 |
| 2024 | 10 768 168 945 ≈ 2,16 Md € | 9 622 720 ≈ 1,93 M € | 5 618 |
| 2023 | 4 191 088 188 ≈ 847 M € | 35 524 910 ≈ 7,18 M € | 4 056 |
| 2022 | 3 193 482 856 ≈ 648 M € | -6 856 991 ≈ -1,39 M € | 3 532 |
| 2021 | 2 374 018 108 ≈ 482 M € | -14 803 923 ≈ -3,01 M € | 3 195 |
| 2020 | 1 981 899 948 ≈ 410 M € | -49 547 963 ≈ -10,2 M € | 3 399 |
| 2019 | 1 869 864 666 ≈ 394 M € | -16 072 284 ≈ -3,39 M € | 3 168 |
| 2018 | 1 739 893 747 ≈ 374 M € | 37 400 628 ≈ 8,04 M € | 2 925 |
| 2017 | 1 652 550 590 ≈ 362 M € | 17 785 413 ≈ 3,89 M € | 2 829 |
| 2016 | 1 670 039 157 ≈ 372 M € | 31 864 532 ≈ 7,1 M € | 2 656 |
| 2015 | 1 186 232 851 ≈ 267 M € | 31 238 425 ≈ 7,03 M € | 2 243 |
| 2014 | 1 250 586 655 ≈ 281 M € | 8 053 117 ≈ 1,81 M € | 2 205 |
| 2013 | 1 299 265 379 ≈ 294 M € | -38 895 796 ≈ -8,8 M € | 2 477 |
| 2012 | 1 090 217 856 ≈ 245 M € | -63 513 725 ≈ -14,3 M € | 2 567 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
0,4%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
3,7%
Ratio de liquidité générale
0,96
Rotation des actifs
2,05
Chiffre d'affaires / salarié
2,14 M RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Entreprises avec des administrateurs communs
- ELANTIS COURIER S.R.L.
Administrateur commun : POPESCU IONEL
- FINANCE TECH CONSULTING S.R.L.
Administrateur commun : POPESCU IONEL
- KNOCK POINT SRL
Administrateur commun : ZAHARIA CEZAR CONSTANTIN
- RGP FARM CONSULT SRL
Administrateur commun : PUICĂ MARIUS
- ZACMAN CONSULTING S.R.L.
Administrateur commun : ZAHARIA CEZAR CONSTANTIN
- A&D PHARMA HOLDINGS SRL
Administrateur commun : ZAHARIA CEZAR CONSTANTIN
- DIP PROFESSIONAL CONSULTING SRL
Administrateur commun : POPESCU IONEL
- DR. HART SRL
Administrateur commun : ZAHARIA CEZAR CONSTANTIN
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 1997-04-24 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma DR.MAX S.R.L. după CUI?
Cauți CUI 9378655. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DR.MAX S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru DR.MAX S.R.L.?
Datele de facturare sunt denumirea DR.MAX S.R.L., CUI 9378655, nr. Reg. Com. J2007000673234, sediu Comuna Mogoşoaia, Ilfov.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are DR.MAX S.R.L. în 2025?
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655) a avut o marjă de profit net de 0,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).