Retour à la recherche

PROT-PLANT SERV SRL

ActifAssujetti à la TVA

PROT-PLANT SERV SRL este o companie înființată în anul 1997 cu sediul în municipiul Bistrița. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 565.600 lei și un profit net de 4840 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 9337191 · Santé financière

Classement en 2025 : Bistrița-Năsăud n°2921CAEN 4778 n°1217

Informations générales

NomPROT-PLANT SERV SRL
CUI9337191
N° d'immatriculationJ06/128/1997
AdresseStr. IOAN SLAVICI, 2-4, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud
Code CAEN principal4778
Codes CAEN autorisés46194621477849418129
Date d'immatriculation17/03/1997
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
RADU NARCIS IOANadministrator si reprezentant

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

507 k RON

vs 566 k RON

≈ 101 k €

Profit net (2025)

4,84 k RON

vs 4,84 k RON

≈ 961 €

Capitaluri proprii (2025)

8,5 k RON

vs 8,5 k RON

≈ 1,69 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
507 474
≈ 101 k €
4 840
≈ 961 €
2
2024
565 600
≈ 114 k €
4 840
≈ 973 €
2
2023
526 885
≈ 107 k €
5 412
≈ 1,09 k €
2
2022
670 223
≈ 136 k €
5 440
≈ 1,1 k €
2
2021
670 730
≈ 136 k €
9 021
≈ 1,83 k €
2
2020
691 124
≈ 143 k €
9 021
≈ 1,86 k €
0
2019
543 032
≈ 114 k €
9 020
≈ 1,9 k €
2
2018
596 201
≈ 128 k €
9 020
≈ 1,94 k €
2
2017
677 456
≈ 148 k €
9 020
≈ 1,97 k €
—
2016
661 186
≈ 147 k €
9 020
≈ 2,01 k €
—
2015
589 719
≈ 133 k €
9 020
≈ 2,03 k €
2
2014
567 695
≈ 128 k €
9 020
≈ 2,03 k €
2
2013
491 639
≈ 111 k €
9 020
≈ 2,04 k €
2
2012
487 467
≈ 109 k €
9 006
≈ 2,02 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

56,9%

Ratio de liquidité générale

1,26

Rotation des actifs

12,31

Chiffre d'affaires / salarié

254 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2007-02-01—
1997-04-102002-08-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma PROT-PLANT SERV SRL după CUI?

Cauți CUI 9337191. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PROT-PLANT SERV SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PROT-PLANT SERV SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PROT-PLANT SERV SRL, CUI 9337191, nr. Reg. Com. J06/128/1997, sediu Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PROT-PLANT SERV SRL în 2025?

PROT-PLANT SERV SRL (CUI 9337191) a avut o marjă de profit net de 1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).