Retour à la recherche

THE L FOUR TRADING SRL

Actif

THE L FOUR TRADING SRL este o companie înființată în anul 1997 cu sediul în Sat Roșu, Comuna Chiajna, Ilfov. Activitatea principală este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 9267916 · Santé financière

Classement en 2025 : Ilfov n°28751CAEN 6820 n°9213

Informations générales

NomTHE L FOUR TRADING SRL
CUI9267916
N° d'immatriculationJ2013002273239
AdresseVIITORULUI, 12, Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov
Code CAEN principal6820
Date d'immatriculation29/07/2013
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

124 k RON

vs 128 k RON

≈ 24,6 k €

Profit net (2025)

33,7 k RON

vs 12,6 k RON

≈ 6,7 k €

Capitaluri proprii (2025)

-1,15 M RON

vs -1,19 M RON

≈ -229 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
124 000
≈ 24,6 k €
33 732
≈ 6,7 k €
1
2024
128 000
≈ 25,7 k €
12 550
≈ 2,52 k €
1
2023
88 000
≈ 17,8 k €
-29 465
≈ -5,96 k €
1
2022
72 000
≈ 14,6 k €
17 267
≈ 3,5 k €
0
2021
67 500
≈ 13,7 k €
14 881
≈ 3,02 k €
0
2020
62 500
≈ 12,9 k €
29 407
≈ 6,08 k €
0
2019
72 392
≈ 15,3 k €
52 090
≈ 11 k €
0
2018
58 928
≈ 12,7 k €
35 717
≈ 7,68 k €
0
2017
70 000
≈ 15,3 k €
61 963
≈ 13,6 k €
0
2016
28 974
≈ 6,45 k €
7 111
≈ 1,58 k €
—
2015
33 319
≈ 7,5 k €
3 739
≈ 841 €
—
2014
10 208
≈ 2,3 k €
-32 622
≈ -7,34 k €
—
2013
44 951
≈ 10,2 k €
-27 592
≈ -6,24 k €
—
2012
18 911
≈ 4,24 k €
-761 435
≈ -171 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

27,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

—

Ratio de liquidité générale

0,02

Rotation des actifs

0,13

Chiffre d'affaires / salarié

124 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1997-03-202025-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma THE L FOUR TRADING SRL după CUI?

Cauți CUI 9267916. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru THE L FOUR TRADING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru THE L FOUR TRADING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea THE L FOUR TRADING SRL, CUI 9267916, nr. Reg. Com. J2013002273239, sediu Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are THE L FOUR TRADING SRL în 2025?

THE L FOUR TRADING SRL (CUI 9267916) a avut o marjă de profit net de 27,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).