Retour à la recherche

SERICO SA

ActifAssujetti à la TVA

SERICO SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 2. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 4.644.091 lei și un profit net de 386.808 lei cu 15 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 906 · Santé financière

Classement en 2025 : București n°11760CAEN 6820 n°727

Informations générales

NomSERICO SA
CUI906
N° d'immatriculationJ1991000285403
AdressePIPERA, 46F, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Code CAEN principal6820
Date d'immatriculation07/02/1991
Administration fiscaleAdministraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forme juridiqueSA
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
TANASE OCTAVIANadministrator
PITU ILIEadministrator
DIMA DANIEL MARIANadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,64 M RON

vs 3,84 M RON

≈ 922 k €

Profit net (2025)

387 k RON

vs 333 k RON

≈ 76,8 k €

Capitaluri proprii (2025)

53,1 M RON

vs 52,7 M RON

≈ 10,5 M €

Angajați (2025)

15
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4 644 091
≈ 922 k €
386 808
≈ 76,8 k €
15
2024
3 844 732
≈ 773 k €
333 255
≈ 67 k €
16
2023
3 717 227
≈ 751 k €
655 714
≈ 133 k €
16
2022
3 772 314
≈ 765 k €
664 767
≈ 135 k €
13
2021
2 886 067
≈ 587 k €
-169 943
≈ -34,5 k €
14
2020
2 886 023
≈ 597 k €
-898 093
≈ -186 k €
9
2019
3 381 641
≈ 713 k €
206 025
≈ 43,4 k €
11
2018
3 435 321
≈ 738 k €
704 130
≈ 151 k €
11
2017
3 023 923
≈ 662 k €
213 133
≈ 46,7 k €
—
2016
2 468 553
≈ 550 k €
157 831
≈ 35,1 k €
14
2015
2 402 113
≈ 540 k €
433 107
≈ 97,4 k €
14
2014
1 964 246
≈ 442 k €
-437 964
≈ -98,5 k €
14
2013
2 807 853
≈ 635 k €
-608 493
≈ -138 k €
14
2012
2 045 273
≈ 459 k €
-179 207
≈ -40,2 k €
14

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

8,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

0,7%

Ratio de liquidité générale

3,9

Rotation des actifs

0,09

Chiffre d'affaires / salarié

310 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SERICO SA după CUI?

Cauți CUI 906. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SERICO SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SERICO SA?

Datele de facturare sunt denumirea SERICO SA, CUI 906, nr. Reg. Com. J1991000285403, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SERICO SA în 2025?

SERICO SA (CUI 906) a avut o marjă de profit net de 8,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).