Retour à la recherche

MAJER DERATIZARE SRL

ActifAssujetti à la TVA

MAJER DERATIZARE SRL este o companie înființată în anul 1996 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024 firma a înregistrat o cifră de afaceri de 233.270 lei și un profit net de 20.575 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 8991480 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°18449CAEN 8129 n°434

Informations générales

NomMAJER DERATIZARE SRL
CUI8991480
N° d'immatriculationJ1996001539355
AdresseStr. ION BARAC, 15, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal8123
Codes CAEN autorisés01618129
Date d'immatriculation25/11/1996
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MAJER IOSIFadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

186 k RON

vs 233 k RON

≈ 36,8 k €

Profit net (2025)

-41,1 k RON

vs 20,6 k RON

≈ -8,17 k €

Capitaluri proprii (2025)

83,3 k RON

vs 132 k RON

≈ 16,5 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
185 512
≈ 36,8 k €
-41 147
≈ -8,17 k €
1
2024
233 270
≈ 46,9 k €
20 575
≈ 4,14 k €
1
2023
220 536
≈ 44,6 k €
44 786
≈ 9,05 k €
1
2022
205 176
≈ 41,6 k €
23 882
≈ 4,84 k €
1
2021
193 262
≈ 39,3 k €
1 568
≈ 319 €
2
2020
205 673
≈ 42,5 k €
14 007
≈ 2,9 k €
2
2019
234 750
≈ 49,5 k €
50 070
≈ 10,6 k €
1
2018
234 292
≈ 50,3 k €
75 756
≈ 16,3 k €
1
2017
195 529
≈ 42,8 k €
35 163
≈ 7,7 k €
1
2016
170 376
≈ 37,9 k €
48 520
≈ 10,8 k €
1
2015
177 637
≈ 40 k €
50 298
≈ 11,3 k €
1
2014
193 405
≈ 43,5 k €
30 240
≈ 6,8 k €
1
2013
109 706
≈ 24,8 k €
8 910
≈ 2,02 k €
1
2012
91 733
≈ 20,6 k €
10 756
≈ 2,41 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

-22,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

-49,4%

Ratio de liquidité générale

3,95

Rotation des actifs

1,73

Chiffre d'affaires / salarié

186 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1997-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MAJER DERATIZARE SRL după CUI?

Cauți CUI 8991480. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MAJER DERATIZARE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MAJER DERATIZARE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MAJER DERATIZARE SRL, CUI 8991480, nr. Reg. Com. J1996001539355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MAJER DERATIZARE SRL în 2025?

MAJER DERATIZARE SRL (CUI 8991480) a avut o marjă de profit net de -22,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).