Retour à la recherche

ALVA COM IFN SRL

ActifAssujetti à la TVA

ALVA COM IFN SRL este o companie înființată în anul 1996 cu sediul în municipiul Ploiești. Pentru anul 2025, cifra de afaceri este de 672.680 lei și profitul net este de 261.474 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 8596279 · Santé financière

Classement en 2025 : Prahova n°6049CAEN 6492 n°448

Informations générales

NomALVA COM IFN SRL
CUI8596279
N° d'immatriculationJ1996000826296
AdresseStr. DEMOCRATIEI, 9, Municipiul Ploieşti, Prahova
Code CAEN principal6492
Date d'immatriculation05/06/1996
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
PÂRVAN VALENTINadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

673 k RON

vs 644 k RON

≈ 134 k €

Profit net (2025)

261 k RON

vs 109 k RON

≈ 51,9 k €

Capitaluri proprii (2025)

264 k RON

vs 112 k RON

≈ 52,5 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
672 680
≈ 134 k €
261 474
≈ 51,9 k €
2
2024
643 630
≈ 129 k €
109 092
≈ 21,9 k €
2
2023
886 632
≈ 179 k €
660 458
≈ 134 k €
3
2022
752 431
≈ 153 k €
507 067
≈ 103 k €
3
2021
678 789
≈ 138 k €
531 613
≈ 108 k €
2
2020
500 347
≈ 103 k €
329 079
≈ 68 k €
2
2019
413 066
≈ 87 k €
341 582
≈ 72 k €
2
2018
528 317
≈ 114 k €
510 146
≈ 110 k €
2
2017
569 627
≈ 125 k €
516 632
≈ 113 k €
3
2016
385 637
≈ 85,9 k €
333 857
≈ 74,3 k €
2
2015
195 340
≈ 43,9 k €
85 404
≈ 19,2 k €
3
2014
88 026
≈ 19,8 k €
-116 990
≈ -26,3 k €
3
2013
109 258
≈ 24,7 k €
-202 700
≈ -45,9 k €
3
2012
158 604
≈ 35,6 k €
-275 615
≈ -61,9 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

38,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

98,9%

Ratio de liquidité générale

1

Rotation des actifs

0,3

Chiffre d'affaires / salarié

336 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2016-10-01—
1997-06-012013-01-21Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma ALVA COM IFN SRL după CUI?

Cauți CUI 8596279. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ALVA COM IFN SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ALVA COM IFN SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ALVA COM IFN SRL, CUI 8596279, nr. Reg. Com. J1996000826296, sediu Municipiul Ploieşti, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ALVA COM IFN SRL în 2025?

ALVA COM IFN SRL (CUI 8596279) a avut o marjă de profit net de 38,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).