Retour à la recherche

SYNCHRO SRL

ActifAssujetti à la TVA

SYNCHRO SRL este o firmă înființată în anul 2009 cu sediul în satul Preajba, comuna Malu Mare, județul Dolj. Activitatea principală este fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control și navigație.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 8479112 · Santé financière

Classement en 2025 : Dolj n°4440CAEN 2651 n°85

Informations générales

NomSYNCHRO SRL
CUI8479112
N° d'immatriculationJ2009000168167
AdresseZAMBILELOR, 13, Sat Preajba, Comuna Malu Mare, Dolj
Code CAEN principal2651
Date d'immatriculation03/02/2009
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
BÎSCU VIORELadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

685 k RON

vs 1,04 M RON

≈ 136 k €

Profit net (2025)

175 k RON

vs 152 k RON

≈ 34,8 k €

Capitaluri proprii (2025)

682 k RON

vs 809 k RON

≈ 135 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
684 640
≈ 136 k €
175 256
≈ 34,8 k €
2
2024
1 044 786
≈ 210 k €
152 026
≈ 30,6 k €
2
2023
679 370
≈ 137 k €
26 059
≈ 5,27 k €
2
2022
644 089
≈ 131 k €
35 338
≈ 7,17 k €
4
2021
790 334
≈ 161 k €
53 317
≈ 10,8 k €
4
2020
734 958
≈ 152 k €
33 873
≈ 7 k €
5
2019
1 318 707
≈ 278 k €
111 728
≈ 23,5 k €
5
2018
653 859
≈ 141 k €
1 769
≈ 380 €
9
2017
845 501
≈ 185 k €
6 052
≈ 1,32 k €
12
2016
800 716
≈ 178 k €
8 014
≈ 1,78 k €
10
2015
1 161 778
≈ 261 k €
47 015
≈ 10,6 k €
9
2014
1 123 773
≈ 253 k €
9 137
≈ 2,06 k €
0
2013
735 530
≈ 166 k €
2 214
≈ 501 €
6
2012
763 117
≈ 171 k €
9 083
≈ 2,04 k €
5

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

25,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

25,7%

Ratio de liquidité générale

1,53

Rotation des actifs

0,48

Chiffre d'affaires / salarié

342 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1997-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SYNCHRO SRL după CUI?

Cauți CUI 8479112. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SYNCHRO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SYNCHRO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SYNCHRO SRL, CUI 8479112, nr. Reg. Com. J2009000168167, sediu Sat Preajba, Comuna Malu Mare, Dolj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SYNCHRO SRL în 2025?

SYNCHRO SRL (CUI 8479112) a avut o marjă de profit net de 25,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).