Retour à la recherche

COOPERATIVA DE CONSUM HUŞI, SOCIETATE COOPERATIVĂ DE GRADUL 1

ActifAssujetti à la TVA

CUI: 841003 · Santé financière

Classement en 2025 : Vaslui n°1764CAEN 4711 n°10784

Informations générales

NomCOOPERATIVA DE CONSUM HUŞI, SOCIETATE COOPERATIVĂ DE GRADUL 1
CUI841003
N° d'immatriculationC2005000001375
AdresseStr. GHITESCU, 1, Municipiul Huşi, Vaslui
Code CAEN principal4711
Date d'immatriculation06.05.2005
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Huşi
Forme juridiqueSC
Forme de propriétéPROPR.COOPERATISTA-COOPERATIVE DE CONSUM
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
GĂLUŞCĂ IONELadministrator
EZERU AURICAadministrator
BEDREGEANU GIGIadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

617 k RON

vs 598 k RON

≈ 122 k €

Profit net (2025)

-53,9 k RON

vs 200 RON

≈ -10,7 k €

Capitaluri proprii (2025)

460 k RON

vs 514 k RON

≈ 91,3 k €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
617 101
≈ 122 k €
-53 853
≈ -10,7 k €
3
2024
598 487
≈ 120 k €
200
≈ 40,2 €
0
2023
779 067
≈ 157 k €
461
≈ 93,2 €
3
2022
737 721
≈ 150 k €
872
≈ 177 €
0
2021
692 723
≈ 141 k €
671
≈ 136 €
4
2020
918 320
≈ 190 k €
311
≈ 64,3 €
6
2019
874 022
≈ 184 k €
115 114
≈ 24,3 k €
6
2018
900 441
≈ 193 k €
45 566
≈ 9,79 k €
6
2017
948 815
≈ 208 k €
14 804
≈ 3,24 k €
7
2016
991 459
≈ 221 k €
1 420
≈ 316 €
8
2015
1 084 734
≈ 244 k €
101 650
≈ 22,9 k €
10
2014
1 252 266
≈ 282 k €
737
≈ 166 €
10
2013
1 371 063
≈ 310 k €
747
≈ 169 €
11
2012
1 290 912
≈ 290 k €
23
≈ 5,16 €
11

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

-8,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

-11,7%

Ratio de liquidité générale

1,65

Rotation des actifs

1,18

Chiffre d'affaires / salarié

206 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma COOPERATIVA DE CONSUM HUŞI, SOCIETATE COOPERATIVĂ DE GRADUL 1 după CUI?

Cauți CUI 841003. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru COOPERATIVA DE CONSUM HUŞI, SOCIETATE COOPERATIVĂ DE GRADUL 1: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru COOPERATIVA DE CONSUM HUŞI, SOCIETATE COOPERATIVĂ DE GRADUL 1?

Datele de facturare sunt denumirea COOPERATIVA DE CONSUM HUŞI, SOCIETATE COOPERATIVĂ DE GRADUL 1, CUI 841003, nr. Reg. Com. C2005000001375, sediu Municipiul Huşi, Vaslui.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are COOPERATIVA DE CONSUM HUŞI, SOCIETATE COOPERATIVĂ DE GRADUL 1 în 2025?

COOPERATIVA DE CONSUM HUŞI, SOCIETATE COOPERATIVĂ DE GRADUL 1 (CUI 841003) a avut o marjă de profit net de -8,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).