Retour à la recherche

SOCIETATEA DE SERVICII INFORMATICE SA

ActifAssujetti à la TVA

Societatea de servicii informatice SA este înființată în anul 1991 și are sediul în municipiul Vaslui. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 541.170 lei și un profit net de 363.476 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 827718 · Santé financière

Classement en 2025 : Vaslui n°1956CAEN 6311 n°419

Informations générales

NomSOCIETATEA DE SERVICII INFORMATICE SA
CUI827718
N° d'immatriculationJ37/13/1991
AdresseStr. STEFAN CEL MARE, 115, Municipiul Vaslui, Vaslui
Code CAEN principal6310
Date d'immatriculation05/02/1991
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Forme juridiqueSA
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
SUDITU EMILIANadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

505 k RON

vs 541 k RON

≈ 100 k €

Profit net (2025)

316 k RON

vs 363 k RON

≈ 62,7 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,17 M RON

vs 1,2 M RON

≈ 232 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
504 696
≈ 100 k €
316 039
≈ 62,7 k €
2
2024
541 170
≈ 109 k €
363 476
≈ 73,1 k €
2
2023
495 787
≈ 100 k €
327 208
≈ 66,1 k €
2
2022
525 768
≈ 107 k €
326 709
≈ 66,2 k €
1
2021
463 447
≈ 94,2 k €
307 365
≈ 62,5 k €
1
2020
449 929
≈ 93 k €
300 183
≈ 62,1 k €
1
2019
457 324
≈ 96,4 k €
315 044
≈ 66,4 k €
1
2018
437 372
≈ 94 k €
302 853
≈ 65,1 k €
1
2017
425 279
≈ 93,1 k €
280 437
≈ 61,4 k €
1
2016
419 861
≈ 93,5 k €
252 626
≈ 56,3 k €
2
2015
410 910
≈ 92,4 k €
180 114
≈ 40,5 k €
4
2014
410 502
≈ 92,4 k €
231 326
≈ 52 k €
4
2013
417 664
≈ 94,5 k €
165 557
≈ 37,5 k €
4
2012
418 493
≈ 93,9 k €
187 212
≈ 42 k €
4

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

62,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

27,1%

Ratio de liquidité générale

0,13

Rotation des actifs

0,16

Chiffre d'affaires / salarié

252 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SOCIETATEA DE SERVICII INFORMATICE SA după CUI?

Cauți CUI 827718. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SOCIETATEA DE SERVICII INFORMATICE SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SOCIETATEA DE SERVICII INFORMATICE SA?

Datele de facturare sunt denumirea SOCIETATEA DE SERVICII INFORMATICE SA, CUI 827718, nr. Reg. Com. J37/13/1991, sediu Municipiul Vaslui, Vaslui.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SOCIETATEA DE SERVICII INFORMATICE SA în 2025?

SOCIETATEA DE SERVICII INFORMATICE SA (CUI 827718) a avut o marjă de profit net de 62,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).