Retour à la recherche

SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA MUNCA SI ARTA

ActifAssujetti à la TVA

SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA MUNCA SI ARTA este înființată în anul 2005 și are sediul în București Sectorul 2. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 857.838 lei și un profit net de 532.087 lei cu 30 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 825 · Santé financière

Classement en 2025 : București n°41350CAEN 1421 n°249

Informations générales

NomSOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA MUNCA SI ARTA
CUI825
N° d'immatriculationC2005000018407
AdresseB-dul FERDINAND I, 97, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Code CAEN principal1421
Date d'immatriculation04/10/2005
Administration fiscaleAdministraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forme juridiqueSC
Forme de propriétéPROPR.COOPERATISTA-COOPERATIVE MESTESUGARESTI
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
GHEŢU PETRICĂadministrator
POPOVICI CONSTANTINadministrator
FARA REPREZENTANTadministrator
CALITOIU ECATERINAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Venituri totale (2025)

1,41 M RON

vs 2,16 M RON

≈ 280 k €

Profit net (2025)

68,3 k RON

vs 532 k RON

≈ 13,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,56 M RON

vs 2,05 M RON

≈ 311 k €

Angajați (2025)

17
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
1 408 255
≈ 280 k €
68 341
≈ 13,6 k €
17
2024
2 159 938
≈ 434 k €
532 087
≈ 107 k €
30
2023
1 704 292
≈ 345 k €
107 408
≈ 21,7 k €
38
2022
2 803 097
≈ 568 k €
601 996
≈ 122 k €
47
2021
2 510 805
≈ 510 k €
603 796
≈ 123 k €
50
2020
3 750 651
≈ 775 k €
632 211
≈ 131 k €
60
2019
3 459 533
≈ 729 k €
526 107
≈ 111 k €
63
2018
4 379 391
≈ 941 k €
1 393 968
≈ 300 k €
69
2017
3 611 138
≈ 791 k €
733 864
≈ 161 k €
64
2016
5 741 994
≈ 1,28 M €
624 721
≈ 139 k €
63
2015
4 077 169
≈ 917 k €
294 431
≈ 66,2 k €
91
2014
3 511 189
≈ 790 k €
491 672
≈ 111 k €
96
2013
3 717 141
≈ 841 k €
553 978
≈ 125 k €
102
2012
3 986 483
≈ 895 k €
465 595
≈ 104 k €
109

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

11,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

4,4%

Ratio de liquidité générale

3,25

Rotation des actifs

0,27

Chiffre d'affaires / salarié

35,3 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA MUNCA SI ARTA după CUI?

Cauți CUI 825. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA MUNCA SI ARTA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA MUNCA SI ARTA?

Datele de facturare sunt denumirea SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA MUNCA SI ARTA, CUI 825, nr. Reg. Com. C2005000018407, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA MUNCA SI ARTA în 2025?

SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA MUNCA SI ARTA (CUI 825) a avut o marjă de profit net de 11,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).