DECO CENTER SRL
DECO CENTER SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în Comuna Savadisla, județul Cluj. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 35.617.780 lei și un profit net de 1.532.897 lei cu 109 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 8065242 · Santé financière
Classement en 2025 : Cluj n°493CAEN 4641 n°4
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants légaux
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
35,6 M RON
≈ 7,07 M €
Profit net (2025)
1,53 M RON
≈ 304 k €
Capitaluri proprii (2025)
12,5 M RON
≈ 2,49 M €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 35 617 780 ≈ 7,07 M € | 1 532 897 ≈ 304 k € | 109 |
| 2024 | 36 689 689 ≈ 7,38 M € | 1 133 611 ≈ 228 k € | 104 |
| 2023 | 36 177 492 ≈ 7,31 M € | 1 465 367 ≈ 296 k € | 105 |
| 2022 | 38 591 849 ≈ 7,83 M € | 2 109 940 ≈ 428 k € | 118 |
| 2021 | 40 228 875 ≈ 8,18 M € | 3 774 438 ≈ 767 k € | 120 |
| 2020 | 34 342 015 ≈ 7,1 M € | 2 935 931 ≈ 607 k € | 111 |
| 2019 | 34 823 430 ≈ 7,34 M € | 2 347 870 ≈ 495 k € | 110 |
| 2018 | 30 372 822 ≈ 6,53 M € | 2 829 022 ≈ 608 k € | 108 |
| 2017 | 25 844 538 ≈ 5,66 M € | 2 298 271 ≈ 503 k € | 105 |
| 2016 | 23 303 737 ≈ 5,19 M € | 1 954 402 ≈ 435 k € | 97 |
| 2015 | 18 586 879 ≈ 4,18 M € | 1 072 585 ≈ 241 k € | 95 |
| 2014 | 13 963 547 ≈ 3,14 M € | 482 060 ≈ 108 k € | 96 |
| 2013 | 14 295 785 ≈ 3,24 M € | 485 854 ≈ 110 k € | 105 |
| 2012 | 15 038 737 ≈ 3,37 M € | 521 340 ≈ 117 k € | 111 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
4,3%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
12,2%
Ratio de liquidité générale
1,81
Rotation des actifs
1,42
Chiffre d'affaires / salarié
327 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Entreprises avec des administrateurs communs
- DECO DAYS S.R.L.
Administrateur commun : GÜNDISCH ZOLTÁN
- LAMAJOLE S.R.L.
Administrateur commun : GÜNDISCH ZOLTÁN
- MENDOLA INVESTMENT GROUP S.A.
Administrateur commun : GÜNDISCH ZOLTÁN
- MENDOLA PRO SRL
Administrateur commun : GÜNDISCH ZOLTÁN
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 1996-01-29 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma DECO CENTER SRL după CUI?
Cauți CUI 8065242. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DECO CENTER SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru DECO CENTER SRL?
Datele de facturare sunt denumirea DECO CENTER SRL, CUI 8065242, nr. Reg. Com. J1994003626127, sediu Comuna Savadisla, Cluj.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are DECO CENTER SRL în 2025?
DECO CENTER SRL (CUI 8065242) a avut o marjă de profit net de 4,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).