Retour à la recherche

EMSIL TECHTRANS SRL

ActifAssujetti à la TVA

EMSIL TECHTRANS SRL este o companie înființată în anul 1995 cu sediul în Oradea, Bihor. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 61.216.715 lei și un profit net de 32.220.880 lei cu 150 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 7972880 · Santé financière

Distincții top 106 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Bihor n°148CAEN 2511 n°36

Informations générales

NomEMSIL TECHTRANS SRL
CUI7972880
N° d'immatriculationJ1995001870059
AdresseBeöthy Ödön, 7B, Municipiul Oradea, Bihor
Code CAEN principal2511
Date d'immatriculation15/12/1995
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Bihor
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MÎNZAT SILVIU DANadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Venituri totale (2025)

154 M RON

vs 60,5 M RON

≈ 30,7 M €

Profit net (2025)

32,2 M RON

vs 61,8 k RON

≈ 6,4 M €

Capitaluri proprii (2025)

58,7 M RON

vs 38 M RON

≈ 11,7 M €

Angajați (2025)

150
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
154 442 185
≈ 30,7 M €
32 220 880
≈ 6,4 M €
150
2024
60 520 320
≈ 12,2 M €
61 769
≈ 12,4 k €
196
2023
63 083 600
≈ 12,8 M €
73 951
≈ 15 k €
206
2022
83 098 574
≈ 16,9 M €
198 851
≈ 40,3 k €
227
2021
86 256 188
≈ 17,5 M €
2 268 035
≈ 461 k €
180
2020
54 230 573
≈ 11,2 M €
165 679
≈ 34,3 k €
179
2019
56 279 511
≈ 11,9 M €
-12 613 219
≈ -2,66 M €
190
2018
74 885 715
≈ 16,1 M €
273 096
≈ 58,7 k €
189
2017
71 333 732
≈ 15,6 M €
193 063
≈ 42,3 k €
173
2016
62 576 274
≈ 13,9 M €
1 988 833
≈ 443 k €
182
2015
75 120 791
≈ 16,9 M €
5 496 468
≈ 1,24 M €
170
2014
67 250 452
≈ 15,1 M €
7 079 632
≈ 1,59 M €
156
2013
64 040 695
≈ 14,5 M €
3 742 029
≈ 847 k €
109
2012
42 892 885
≈ 9,63 M €
2 398 068
≈ 538 k €
117

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

52,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

54,8%

Ratio de liquidité générale

2,75

Rotation des actifs

0,72

Chiffre d'affaires / salarié

408 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1995-12-21—

Întrebări frecvente

Cum verific firma EMSIL TECHTRANS SRL după CUI?

Cauți CUI 7972880. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EMSIL TECHTRANS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EMSIL TECHTRANS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea EMSIL TECHTRANS SRL, CUI 7972880, nr. Reg. Com. J1995001870059, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EMSIL TECHTRANS SRL în 2025?

EMSIL TECHTRANS SRL (CUI 7972880) a avut o marjă de profit net de 52,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).