Retour à la recherche

NEOFARM SRL

ActifAssujetti à la TVA

NEOFARM SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Sibiu. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.587.621 lei și un profit net de 213.064 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 783336 · Santé financière

Classement en 2025 : Sibiu n°2633CAEN 4773 n°1476

Informations générales

NomNEOFARM SRL
CUI783336
N° d'immatriculationJ1991001111323
AdresseStr. CĂLŢUN, 14, Municipiul Sibiu, Sibiu
Code CAEN principal4773
Codes CAEN autorisés212046184727477347744775
Date d'immatriculation29/07/1991
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
NICOLAE ADRIANadministrator
NICOLAE MARIAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,59 M RON

vs 1,52 M RON

≈ 315 k €

Profit net (2025)

213 k RON

vs 131 k RON

≈ 42,3 k €

Capitaluri proprii (2025)

277 k RON

vs 477 k RON

≈ 54,9 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 587 621
≈ 315 k €
213 064
≈ 42,3 k €
2
2024
1 516 000
≈ 305 k €
131 055
≈ 26,3 k €
2
2023
1 460 346
≈ 295 k €
159 167
≈ 32,2 k €
2
2022
1 324 491
≈ 269 k €
123 435
≈ 25 k €
2
2021
1 280 812
≈ 260 k €
114 507
≈ 23,3 k €
2
2020
1 351 883
≈ 279 k €
144 418
≈ 29,9 k €
2
2019
1 208 940
≈ 255 k €
162 089
≈ 34,2 k €
2
2018
1 177 813
≈ 253 k €
145 887
≈ 31,3 k €
2
2017
1 212 264
≈ 265 k €
127 402
≈ 27,9 k €
2
2016
1 124 235
≈ 250 k €
115 575
≈ 25,7 k €
2
2015
1 043 209
≈ 235 k €
101 574
≈ 22,9 k €
3
2014
1 171 063
≈ 263 k €
118 934
≈ 26,8 k €
3
2013
1 418 091
≈ 321 k €
159 398
≈ 36,1 k €
3
2012
1 301 987
≈ 292 k €
192 755
≈ 43,3 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

13,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

77%

Ratio de liquidité générale

1,51

Rotation des actifs

2,07

Chiffre d'affaires / salarié

794 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NEOFARM SRL după CUI?

Cauți CUI 783336. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NEOFARM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NEOFARM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea NEOFARM SRL, CUI 783336, nr. Reg. Com. J1991001111323, sediu Municipiul Sibiu, Sibiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NEOFARM SRL în 2025?

NEOFARM SRL (CUI 783336) a avut o marjă de profit net de 13,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).