Retour à la recherche

ŞTEFANY-TRANS-INVEST SRL

ActifAssujetti à la TVA

ŞTEFANY-TRANS-INVEST SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în satul Răşinari, județul Sibiu. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 696.797 lei și un profit net de 56.339 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 778127 · Santé financière

Classement en 2025 : Sibiu n°4406CAEN 4941 n°12426

Informations générales

NomŞTEFANY-TRANS-INVEST SRL
CUI778127
N° d'immatriculationJ1991001136320
AdresseStr. EPISCOPIEI, 1487, Sat Răşinari, Comuna Răşinari, Sibiu
Code CAEN principal4941
Date d'immatriculation30/07/1991
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

697 k RON

vs 651 k RON

≈ 138 k €

Profit net (2025)

56,3 k RON

vs 48,7 k RON

≈ 11,2 k €

Capitaluri proprii (2025)

388 k RON

vs 332 k RON

≈ 77 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
696 797
≈ 138 k €
56 339
≈ 11,2 k €
1
2024
651 040
≈ 131 k €
48 670
≈ 9,78 k €
1
2023
983 492
≈ 199 k €
103 408
≈ 20,9 k €
1
2022
699 904
≈ 142 k €
81 231
≈ 16,5 k €
1
2021
519 111
≈ 106 k €
84 928
≈ 17,3 k €
1
2020
368 007
≈ 76,1 k €
73 097
≈ 15,1 k €
2
2019
531 115
≈ 112 k €
129 511
≈ 27,3 k €
1
2018
790 409
≈ 170 k €
60 592
≈ 13 k €
1
2017
856 630
≈ 188 k €
-143 595
≈ -31,4 k €
1
2016
1 129 653
≈ 252 k €
44 160
≈ 9,83 k €
1
2015
1 401 772
≈ 315 k €
52 374
≈ 11,8 k €
2
2014
3 600 886
≈ 810 k €
11 411
≈ 2,57 k €
3
2013
2 684 857
≈ 608 k €
-6 684
≈ -1,51 k €
3
2012
1 776 220
≈ 399 k €
-52 904
≈ -11,9 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

8,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

14,5%

Ratio de liquidité générale

6,84

Rotation des actifs

1,61

Chiffre d'affaires / salarié

697 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ŞTEFANY-TRANS-INVEST SRL după CUI?

Cauți CUI 778127. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ŞTEFANY-TRANS-INVEST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ŞTEFANY-TRANS-INVEST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ŞTEFANY-TRANS-INVEST SRL, CUI 778127, nr. Reg. Com. J1991001136320, sediu Sat Răşinari, Comuna Răşinari, Sibiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ŞTEFANY-TRANS-INVEST SRL în 2025?

ŞTEFANY-TRANS-INVEST SRL (CUI 778127) a avut o marjă de profit net de 8,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).