Retour à la recherche

SANPET SERV SRL

ActifAssujetti à la TVA

SANPET SERV SRL este o firmă înființată în anul 1995 cu sediul în satul Bârsana, județul Maramureș. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 21.043.774 lei și un profit net de 2.816.567 lei cu 11 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 7715746 · Santé financière

Classement en 2025 : Maramureș n°218CAEN 4120 n°314

Informations générales

NomSANPET SERV SRL
CUI7715746
N° d'immatriculationJ1995000886246
Adresse1043, Sat Bârsana, Comuna Bârsana, Maramureş
Code CAEN principal4100
Date d'immatriculation31/08/1995
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Sighetu Marmatiei
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
BÂRSAN IOANadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

21 M RON

vs 14,5 M RON

≈ 4,18 M €

Profit net (2025)

2,82 M RON

vs 547 k RON

≈ 559 k €

Capitaluri proprii (2025)

4,72 M RON

vs 1,91 M RON

≈ 938 k €

Angajați (2025)

11
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
21 043 774
≈ 4,18 M €
2 816 567
≈ 559 k €
11
2024
14 487 827
≈ 2,91 M €
547 210
≈ 110 k €
12
2023
3 280 862
≈ 663 k €
330 564
≈ 66,8 k €
12
2022
6 728 520
≈ 1,36 M €
872 189
≈ 177 k €
15
2021
3 437 149
≈ 699 k €
54 456
≈ 11,1 k €
12
2020
1 480 243
≈ 306 k €
54 279
≈ 11,2 k €
5
2019
616 273
≈ 130 k €
4 520
≈ 953 €
—
2018
530 501
≈ 114 k €
149 242
≈ 32,1 k €
14
2017
484 784
≈ 106 k €
65 888
≈ 14,4 k €
8
2016
306 774
≈ 68,3 k €
154 485
≈ 34,4 k €
5
2015
163 216
≈ 36,7 k €
6 332
≈ 1,42 k €
8
2014
70 270
≈ 15,8 k €
-43 020
≈ -9,68 k €
9
2013
217 012
≈ 49,1 k €
116 709
≈ 26,4 k €
10
2012
200 883
≈ 45,1 k €
56 934
≈ 12,8 k €
10

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

13,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

59,6%

Ratio de liquidité générale

1,94

Rotation des actifs

2,64

Chiffre d'affaires / salarié

1,91 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2017-03-01—
1997-12-012012-02-06Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma SANPET SERV SRL după CUI?

Cauți CUI 7715746. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SANPET SERV SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SANPET SERV SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SANPET SERV SRL, CUI 7715746, nr. Reg. Com. J1995000886246, sediu Sat Bârsana, Comuna Bârsana, Maramureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SANPET SERV SRL în 2025?

SANPET SERV SRL (CUI 7715746) a avut o marjă de profit net de 13,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).