Retour à la recherche

COMINEX NEMETALIFERE SA

ActifAssujetti à la TVA

COMINEX NEMETALIFERE SA este o societate cu sediul în Cluj-Napoca înființată în anul 1992. În anul 2024 compania a înregistrat o cifră de afaceri de 21.252.047 lei și un profit net de 309.271 lei cu 52 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 7636634 · Santé financière

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Cluj n°816CAEN 0899 n°4

Informations générales

NomCOMINEX NEMETALIFERE SA
CUI7636634
N° d'immatriculationJ1992004891120
AdresseStr. HOREA, 78, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Code CAEN principal899
Date d'immatriculation03/12/1992
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
Forme juridiqueSA
Forme de propriétéPROPR.MIXTA-DE STAT SI PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
NECIU DĂNUȚadministrator
CIURARU CĂTĂLINadministrator
RUSU VASILEadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

19,4 M RON

vs 21,3 M RON

≈ 3,85 M €

Profit net (2025)

50,7 k RON

vs 309 k RON

≈ 10,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

13 M RON

vs 14,8 M RON

≈ 2,59 M €

Angajați (2025)

42
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
19 376 602
≈ 3,85 M €
50 724
≈ 10,1 k €
42
2024
21 252 047
≈ 4,27 M €
309 271
≈ 62,2 k €
52
2023
22 474 466
≈ 4,54 M €
639 981
≈ 129 k €
74
2022
22 240 126
≈ 4,51 M €
842 072
≈ 171 k €
77
2021
16 396 244
≈ 3,33 M €
551 471
≈ 112 k €
81
2020
15 378 974
≈ 3,18 M €
567 646
≈ 117 k €
79
2019
16 058 690
≈ 3,38 M €
505 603
≈ 107 k €
85
2018
14 504 550
≈ 3,12 M €
418 770
≈ 90 k €
90
2017
13 434 505
≈ 2,94 M €
1 339 025
≈ 293 k €
95
2016
13 532 012
≈ 3,01 M €
2 466 346
≈ 549 k €
103
2015
15 108 789
≈ 3,4 M €
51 598
≈ 11,6 k €
101
2014
12 676 538
≈ 2,85 M €
34 570
≈ 7,78 k €
103
2013
11 535 055
≈ 2,61 M €
27 579
≈ 6,24 k €
101
2012
12 137 960
≈ 2,72 M €
15 464
≈ 3,47 k €
112

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

0,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

0,4%

Ratio de liquidité générale

1,39

Rotation des actifs

0,81

Chiffre d'affaires / salarié

461 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1995-08-18—

Întrebări frecvente

Cum verific firma COMINEX NEMETALIFERE SA după CUI?

Cauți CUI 7636634. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru COMINEX NEMETALIFERE SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru COMINEX NEMETALIFERE SA?

Datele de facturare sunt denumirea COMINEX NEMETALIFERE SA, CUI 7636634, nr. Reg. Com. J1992004891120, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are COMINEX NEMETALIFERE SA în 2025?

COMINEX NEMETALIFERE SA (CUI 7636634) a avut o marjă de profit net de 0,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).