Retour à la recherche

PARA-LUXADENT SRL

Actif

PARA-LUXADENT SRL este o companie înființată în anul 1995 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 2.017.563 lei și profitul net a fost de 853.784 lei cu 6 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 7604195 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°3977CAEN 8623 n°713

Informations générales

NomPARA-LUXADENT SRL
CUI7604195
N° d'immatriculationJ35/960/1995
AdresseEROII DE LA PĂULIŞ, 19/A, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal8623
Date d'immatriculation27/07/1995
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,02 M RON

vs 1,62 M RON

≈ 400 k €

Profit net (2025)

854 k RON

vs 792 k RON

≈ 169 k €

Capitaluri proprii (2025)

856 k RON

vs 792 k RON

≈ 170 k €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 017 563
≈ 400 k €
853 784
≈ 169 k €
6
2024
1 622 473
≈ 326 k €
792 066
≈ 159 k €
5
2023
1 454 156
≈ 294 k €
784 045
≈ 159 k €
4
2022
1 469 084
≈ 298 k €
886 164
≈ 180 k €
5
2021
1 087 899
≈ 221 k €
591 716
≈ 120 k €
5
2020
889 306
≈ 184 k €
468 886
≈ 96,9 k €
6
2019
1 073 320
≈ 226 k €
549 225
≈ 116 k €
6
2018
769 161
≈ 165 k €
385 286
≈ 82,8 k €
6
2017
629 736
≈ 138 k €
373 250
≈ 81,7 k €
6
2016
335 466
≈ 74,7 k €
172 298
≈ 38,4 k €
5
2015
212 642
≈ 47,8 k €
71 618
≈ 16,1 k €
5
2014
231 638
≈ 52,1 k €
85 042
≈ 19,1 k €
4
2013
113 589
≈ 25,7 k €
25 432
≈ 5,76 k €
4
2012
106 065
≈ 23,8 k €
18 226
≈ 4,09 k €
4

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

42,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,7%

Ratio de liquidité générale

2,08

Rotation des actifs

0,9

Chiffre d'affaires / salarié

336 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma PARA-LUXADENT SRL după CUI?

Cauți CUI 7604195. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PARA-LUXADENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PARA-LUXADENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PARA-LUXADENT SRL, CUI 7604195, nr. Reg. Com. J35/960/1995, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PARA-LUXADENT SRL în 2025?

PARA-LUXADENT SRL (CUI 7604195) a avut o marjă de profit net de 42,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).