Retour à la recherche

COSMAR STYLE SRL

ActifAssujetti à la TVA

COSMAR STYLE SRL este o companie înființată în anul 1995 cu sediul în satul Limanu, județul Constanța. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 540.709 lei și un profit net de 2343 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 7583475 · Santé financière

Classement en 2025 : Constanța n°8241CAEN 4711 n°11579

Informations générales

NomCOSMAR STYLE SRL
CUI7583475
N° d'immatriculationJ1995002053132
AdresseStr. MIHAI EMINESCU, 19, Sat Limanu, Comuna Limanu, Constanţa
Code CAEN principal4711
Date d'immatriculation18/07/1995
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Mangalia
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
TUTEA CRISTINAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

541 k RON

vs 347 k RON

≈ 107 k €

Profit net (2025)

2,34 k RON

vs 174 k RON

≈ 465 €

Capitaluri proprii (2025)

-337 k RON

vs -339 k RON

≈ -66,8 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
540 709
≈ 107 k €
2 343
≈ 465 €
2
2024
346 774
≈ 69,7 k €
174 073
≈ 35 k €
1
2023
96 928
≈ 19,6 k €
24 488
≈ 4,95 k €
1
2022
100 041
≈ 20,3 k €
-41 177
≈ -8,35 k €
2
2021
115 945
≈ 23,6 k €
-20 274
≈ -4,12 k €
3
2020
139 945
≈ 28,9 k €
-44 136
≈ -9,12 k €
3
2019
155 606
≈ 32,8 k €
-28 455
≈ -6 k €
3
2018
134 282
≈ 28,9 k €
-27 538
≈ -5,92 k €
2
2017
147 996
≈ 32,4 k €
58 694
≈ 12,8 k €
3
2016
135 711
≈ 30,2 k €
-29 357
≈ -6,54 k €
4
2015
140 055
≈ 31,5 k €
-38 455
≈ -8,65 k €
4
2014
116 658
≈ 26,2 k €
-76 673
≈ -17,3 k €
5
2013
89 702
≈ 20,3 k €
-58 676
≈ -13,3 k €
4
2012
192 160
≈ 43,1 k €
-41 254
≈ -9,26 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

0,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

—

Ratio de liquidité générale

0,2

Rotation des actifs

1,79

Chiffre d'affaires / salarié

270 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2025-01-01—
1997-09-012018-07-23Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma COSMAR STYLE SRL după CUI?

Cauți CUI 7583475. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru COSMAR STYLE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru COSMAR STYLE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea COSMAR STYLE SRL, CUI 7583475, nr. Reg. Com. J1995002053132, sediu Sat Limanu, Comuna Limanu, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are COSMAR STYLE SRL în 2025?

COSMAR STYLE SRL (CUI 7583475) a avut o marjă de profit net de 0,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).