Retour à la recherche

ROGALU IMPEX SRL

ActifAssujetti à la TVA

ROGALU IMPEX SRL este o companie înființată în anul 1995 cu sediul în satul Mărisel, comuna Mărisel, județul Cluj. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 7391860 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°10494CAEN 4711 n°10376

Informations générales

NomROGALU IMPEX SRL
CUI7391860
N° d'immatriculationJ1995001013126
AdresseMĂRIŞEL, 325A, Sat Mărisel, Comuna Mărisel, Cluj
Code CAEN principal4711
Date d'immatriculation26/05/1995
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Huedin
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
ROȘU LUCREȚIAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

658 k RON

vs 615 k RON

≈ 131 k €

Profit net (2025)

114 k RON

vs 119 k RON

≈ 22,7 k €

Capitaluri proprii (2025)

340 k RON

vs 271 k RON

≈ 67,6 k €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
658 019
≈ 131 k €
114 281
≈ 22,7 k €
0
2024
614 802
≈ 124 k €
119 212
≈ 24 k €
—
2023
657 722
≈ 133 k €
123 200
≈ 24,9 k €
—
2022
673 387
≈ 137 k €
76 484
≈ 15,5 k €
—
2021
667 382
≈ 136 k €
57 063
≈ 11,6 k €
—
2020
601 229
≈ 124 k €
-8 755
≈ -1,81 k €
—
2019
394 293
≈ 83,1 k €
4 997
≈ 1,05 k €
—
2018
375 459
≈ 80,7 k €
1 410
≈ 303 €
—
2017
304 073
≈ 66,6 k €
-30 310
≈ -6,64 k €
1
2016
362 408
≈ 80,7 k €
-14 656
≈ -3,26 k €
1
2015
372 022
≈ 83,7 k €
-11 648
≈ -2,62 k €
1
2014
412 038
≈ 92,7 k €
17 907
≈ 4,03 k €
2
2013
407 159
≈ 92,1 k €
-20 282
≈ -4,59 k €
1
2012
364 155
≈ 81,7 k €
31 397
≈ 7,05 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

17,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

33,6%

Ratio de liquidité générale

35,03

Rotation des actifs

1,88

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1996-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ROGALU IMPEX SRL după CUI?

Cauți CUI 7391860. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ROGALU IMPEX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ROGALU IMPEX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ROGALU IMPEX SRL, CUI 7391860, nr. Reg. Com. J1995001013126, sediu Sat Mărisel, Comuna Mărisel, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ROGALU IMPEX SRL în 2025?

ROGALU IMPEX SRL (CUI 7391860) a avut o marjă de profit net de 17,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).