Retour à la recherche

DELICIA SRL

ActifAssujetti à la TVA

DELICIA SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în Municipiul Rădăuți, Suceava. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 116.852 lei și un profit net de 24.156 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 738017 · Santé financière

Classement en 2025 : Suceava n°11990CAEN 5630 n°5174

Informations générales

NomDELICIA SRL
CUI738017
N° d'immatriculationJ1992000399332
AdresseP-ta. UNIRII, 58, Municipiul Rădăuţi, Suceava
Code CAEN principal6820
Codes CAEN autorisés1581522455406820
Date d'immatriculation12/03/1992
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Rădăuţi
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

117 k RON

vs 109 k RON

≈ 23,2 k €

Profit net (2025)

24,2 k RON

vs 80 k RON

≈ 4,79 k €

Capitaluri proprii (2025)

178 k RON

vs 234 k RON

≈ 35,4 k €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
116 852
≈ 23,2 k €
24 156
≈ 4,79 k €
0
2024
109 296
≈ 22 k €
80 049
≈ 16,1 k €
—
2023
114 168
≈ 23,1 k €
84 600
≈ 17,1 k €
—
2022
92 282
≈ 18,7 k €
68 426
≈ 13,9 k €
0
2021
60 472
≈ 12,3 k €
47 085
≈ 9,57 k €
—
2020
51 885
≈ 10,7 k €
39 628
≈ 8,19 k €
—
2019
58 332
≈ 12,3 k €
45 251
≈ 9,54 k €
—
2018
57 242
≈ 12,3 k €
44 883
≈ 9,64 k €
—
2017
56 200
≈ 12,3 k €
42 766
≈ 9,36 k €
—
2016
56 006
≈ 12,5 k €
45 305
≈ 10,1 k €
0
2015
55 426
≈ 12,5 k €
43 116
≈ 9,7 k €
—
2014
55 320
≈ 12,4 k €
23 373
≈ 5,26 k €
—
2013
54 501
≈ 12,3 k €
26 190
≈ 5,93 k €
—
2012
54 859
≈ 12,3 k €
28 501
≈ 6,4 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

20,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

13,5%

Ratio de liquidité générale

16,1

Rotation des actifs

0,64

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DELICIA SRL după CUI?

Cauți CUI 738017. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DELICIA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DELICIA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DELICIA SRL, CUI 738017, nr. Reg. Com. J1992000399332, sediu Municipiul Rădăuţi, Suceava.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DELICIA SRL în 2025?

DELICIA SRL (CUI 738017) a avut o marjă de profit net de 20,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).