Retour à la recherche

PREMAGRO SA

ActifAssujetti à la TVA

PREMAGRO SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Oradea, Bihor. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 45.980.125 lei și un profit net de 1.172.104 lei cu 109 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 73711 · Santé financière

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Bihor n°210CAEN 2550 n°4

Informations générales

NomPREMAGRO SA
CUI73711
N° d'immatriculationJ1991000153058
AdresseSTR. FABRICILOR, 8, Municipiul Oradea, Bihor
Code CAEN principal2540
Date d'immatriculation14/02/1991
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Bihor
Forme juridiqueSA
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

46 M RON

vs 47,7 M RON

≈ 9,13 M €

Profit net (2025)

1,17 M RON

vs 609 k RON

≈ 233 k €

Capitaluri proprii (2025)

17,3 M RON

vs 16,1 M RON

≈ 3,43 M €

Angajați (2025)

109
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
45 980 125
≈ 9,13 M €
1 172 104
≈ 233 k €
109
2024
47 711 626
≈ 9,59 M €
608 829
≈ 122 k €
115
2023
57 018 996
≈ 11,5 M €
1 601 455
≈ 324 k €
0
2022
59 237 509
≈ 12 M €
1 630 679
≈ 331 k €
130
2021
38 914 073
≈ 7,91 M €
1 102 483
≈ 224 k €
118
2020
27 626 715
≈ 5,71 M €
952 433
≈ 197 k €
85
2019
36 155 251
≈ 7,62 M €
503 128
≈ 106 k €
130
2018
54 121 814
≈ 11,6 M €
504 045
≈ 108 k €
147
2017
32 933 293
≈ 7,21 M €
175 896
≈ 38,5 k €
125
2016
27 135 739
≈ 6,04 M €
128 829
≈ 28,7 k €
122
2015
35 820 993
≈ 8,06 M €
370 442
≈ 83,3 k €
144
2014
45 411 524
≈ 10,2 M €
424 797
≈ 95,6 k €
141
2013
38 776 962
≈ 8,78 M €
526 272
≈ 119 k €
132
2012
29 723 617
≈ 6,67 M €
383 000
≈ 86 k €
134

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

2,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

6,8%

Ratio de liquidité générale

1,46

Rotation des actifs

1,26

Chiffre d'affaires / salarié

422 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PREMAGRO SA după CUI?

Cauți CUI 73711. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PREMAGRO SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PREMAGRO SA?

Datele de facturare sunt denumirea PREMAGRO SA, CUI 73711, nr. Reg. Com. J1991000153058, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PREMAGRO SA în 2025?

PREMAGRO SA (CUI 73711) a avut o marjă de profit net de 2,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).