Retour à la recherche

TINCA SERVICE SRL

ActifAssujetti à la TVA

TINCA SERVICE SRL este o companie înființată în anul 1995 cu sediul în sat Voşlăbeni, județul Harghita. Activitatea principală este comerțul cu ridicata al motocicletelor, piese și accesorii pentru motociclete.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 7366026 · Santé financière

Classement en 2025 : Harghita n°812CAEN 4673 n°622

Informations générales

NomTINCA SERVICE SRL
CUI7366026
N° d'immatriculationJ19/297/1995
AdressePRINCIPALĂ, 123, Sat Voşlăbeni, Comuna Voşlăbeni, Harghita
Code CAEN principal4673
Date d'immatriculation23/05/1995
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Gheorgheni
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
TINCA DANIELadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,55 M RON

vs 4,76 M RON

≈ 704 k €

Profit net (2025)

107 k RON

vs 635 k RON

≈ 21,2 k €

Capitaluri proprii (2025)

4,92 M RON

vs 4,77 M RON

≈ 977 k €

Angajați (2025)

11
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 548 221
≈ 704 k €
106 606
≈ 21,2 k €
11
2024
4 762 159
≈ 957 k €
634 769
≈ 128 k €
11
2023
5 539 344
≈ 1,12 M €
1 117 231
≈ 226 k €
14
2022
4 081 971
≈ 828 k €
640 505
≈ 130 k €
12
2021
4 192 976
≈ 852 k €
1 204 741
≈ 245 k €
10
2020
4 232 647
≈ 875 k €
589 728
≈ 122 k €
8
2019
2 884 081
≈ 608 k €
500 168
≈ 105 k €
7
2018
1 803 581
≈ 388 k €
280 801
≈ 60,3 k €
6
2017
1 279 327
≈ 280 k €
128 537
≈ 28,1 k €
4
2016
883 640
≈ 197 k €
37 262
≈ 8,3 k €
4
2015
1 104 994
≈ 249 k €
73 449
≈ 16,5 k €
8
2014
1 163 429
≈ 262 k €
26 873
≈ 6,05 k €
6
2013
902 857
≈ 204 k €
3 483
≈ 788 €
6
2012
1 919 694
≈ 431 k €
489 730
≈ 110 k €
10

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

2,2%

Ratio de liquidité générale

2,18

Rotation des actifs

0,45

Chiffre d'affaires / salarié

323 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1995-05-31—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TINCA SERVICE SRL după CUI?

Cauți CUI 7366026. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TINCA SERVICE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TINCA SERVICE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TINCA SERVICE SRL, CUI 7366026, nr. Reg. Com. J19/297/1995, sediu Sat Voşlăbeni, Comuna Voşlăbeni, Harghita.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TINCA SERVICE SRL în 2025?

TINCA SERVICE SRL (CUI 7366026) a avut o marjă de profit net de 3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).