Retour à la recherche

COMGRIG SRL

ActifAssujetti à la TVA

COMGRIG SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în satul Fântânele, județul Arad. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 4120 pentru lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și neRezidențiale.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 7355736 · Santé financière

Classement en 2025 : Arad n°11065CAEN 4120 n°18882

Informations générales

NomCOMGRIG SRL
CUI7355736
N° d'immatriculationJ1994001215062
Adresse116i, Sat Fântânele, Comuna Fântânele, Arad
Code CAEN principal4100
Date d'immatriculation23/12/1994
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

81,9 k RON

vs 474 k RON

≈ 16,3 k €

Profit net (2025)

37,1 k RON

vs 161 RON

≈ 7,36 k €

Capitaluri proprii (2025)

26,6 k RON

vs -10,4 k RON

≈ 5,28 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
81 901
≈ 16,3 k €
37 058
≈ 7,36 k €
1
2024
473 695
≈ 95,2 k €
161
≈ 32,4 €
5
2023
515 656
≈ 104 k €
17 025
≈ 3,44 k €
6
2022
852 047
≈ 173 k €
10 796
≈ 2,19 k €
7
2021
542 568
≈ 110 k €
8 832
≈ 1,79 k €
7
2020
692 320
≈ 143 k €
23 750
≈ 4,91 k €
7
2019
1 063 465
≈ 224 k €
3 919
≈ 826 €
7
2018
433 835
≈ 93,2 k €
-68 810
≈ -14,8 k €
7
2017
553 766
≈ 121 k €
19 686
≈ 4,31 k €
10
2016
1 048 559
≈ 233 k €
-32 937
≈ -7,33 k €
8
2015
998 173
≈ 225 k €
224 218
≈ 50,4 k €
14
2014
597 628
≈ 134 k €
29 478
≈ 6,63 k €
8
2013
294 305
≈ 66,6 k €
4 038
≈ 914 €
8
2012
446 054
≈ 100 k €
-88 549
≈ -19,9 k €
12

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

45,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

139,2%

Ratio de liquidité générale

50,21

Rotation des actifs

3,02

Chiffre d'affaires / salarié

81,9 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1995-05-29—

Întrebări frecvente

Cum verific firma COMGRIG SRL după CUI?

Cauți CUI 7355736. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru COMGRIG SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru COMGRIG SRL?

Datele de facturare sunt denumirea COMGRIG SRL, CUI 7355736, nr. Reg. Com. J1994001215062, sediu Sat Fântânele, Comuna Fântânele, Arad.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are COMGRIG SRL în 2025?

COMGRIG SRL (CUI 7355736) a avut o marjă de profit net de 45,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).