Retour à la recherche

PANEAG SRL

ActifAssujetti à la TVA

PANEAG SRL este o companie înființată în anul 1995 cu sediul în satul Galașa, comuna Șiria, județul Arad. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 5.358.229 lei și un profit net de 129.075 lei cu 9 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 7329834 · Santé financière

Classement en 2025 : Arad n°959CAEN 4711 n°1595

Informations générales

NomPANEAG SRL
CUI7329834
N° d'immatriculationJ1995000280020
AdresseGheorghe Popa de Teiuş, 33, Sat Galşa, Comuna Şiria, Arad
Code CAEN principal4711
Date d'immatriculation03/05/1995
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
AFTENE IOAN MARINadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

5,36 M RON

vs 4,61 M RON

≈ 1,06 M €

Profit net (2025)

129 k RON

vs 78,9 k RON

≈ 25,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

487 k RON

vs 458 k RON

≈ 96,7 k €

Angajați (2025)

9
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
5 358 229
≈ 1,06 M €
129 075
≈ 25,6 k €
9
2024
4 606 140
≈ 926 k €
78 895
≈ 15,9 k €
10
2023
3 936 207
≈ 796 k €
21 220
≈ 4,29 k €
8
2022
3 581 701
≈ 726 k €
-82 404
≈ -16,7 k €
7
2021
2 957 743
≈ 601 k €
52 378
≈ 10,6 k €
7
2020
2 788 692
≈ 577 k €
122 682
≈ 25,4 k €
7
2019
2 577 840
≈ 543 k €
174 055
≈ 36,7 k €
6
2018
2 084 692
≈ 448 k €
114 210
≈ 24,5 k €
6
2017
1 901 873
≈ 416 k €
123 837
≈ 27,1 k €
6
2016
1 548 882
≈ 345 k €
114 562
≈ 25,5 k €
5
2015
1 170 526
≈ 263 k €
80 136
≈ 18 k €
2
2014
874 220
≈ 197 k €
34 093
≈ 7,67 k €
5
2013
738 682
≈ 167 k €
-2 016
≈ -456 €
5
2012
594 975
≈ 134 k €
-1 576
≈ -354 €
4

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

2,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

26,5%

Ratio de liquidité générale

1,27

Rotation des actifs

3,37

Chiffre d'affaires / salarié

595 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1997-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PANEAG SRL după CUI?

Cauți CUI 7329834. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PANEAG SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PANEAG SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PANEAG SRL, CUI 7329834, nr. Reg. Com. J1995000280020, sediu Sat Galşa, Comuna Şiria, Arad.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PANEAG SRL în 2025?

PANEAG SRL (CUI 7329834) a avut o marjă de profit net de 2,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).