Retour à la recherche

CONSTRUCTII BIHOR SA

ActifAssujetti à la TVA

CONSTRUCTII BIHOR SA este o societate cu capital unic înființată în anul 1991 în municipiul Oradea. În anul 2025 firma a înregistrat o cifră de afaceri de 90.666.827 lei și un profit net de 1.444.071 lei cu 197 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 73126 · Santé financière

Classement en 2025 : Bihor n°107CAEN 4100 n°104

Informations générales

NomCONSTRUCTII BIHOR SA
CUI73126
N° d'immatriculationJ1991000275053
AdresseSTR. BERZEI, 4, Municipiul Oradea, Bihor
Code CAEN principal4100
Date d'immatriculation10/04/1991
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Bihor
Forme juridiqueSA
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
GHILEA GĂVRILĂadministrator
GHILEA OVIDIU-SORINadministrator
GHILEA VICTORIAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

90,7 M RON

vs 92,4 M RON

≈ 18 M €

Profit net (2025)

1,44 M RON

vs 6,01 M RON

≈ 287 k €

Capitaluri proprii (2025)

52 M RON

vs 50,6 M RON

≈ 10,3 M €

Angajați (2025)

197
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
90 666 827
≈ 18 M €
1 444 071
≈ 287 k €
197
2024
92 447 970
≈ 18,6 M €
6 008 258
≈ 1,21 M €
191
2023
87 171 404
≈ 17,6 M €
4 842 146
≈ 979 k €
182
2022
56 397 099
≈ 11,4 M €
4 281 817
≈ 868 k €
180
2021
66 954 245
≈ 13,6 M €
3 740 134
≈ 760 k €
192
2020
67 095 927
≈ 13,9 M €
2 071 947
≈ 428 k €
182
2019
35 958 453
≈ 7,58 M €
516 018
≈ 109 k €
167
2018
27 952 911
≈ 6,01 M €
437 982
≈ 94,1 k €
200
2017
34 467 704
≈ 7,55 M €
467 829
≈ 102 k €
206
2016
43 128 448
≈ 9,6 M €
531 912
≈ 118 k €
200
2015
52 675 915
≈ 11,9 M €
483 803
≈ 109 k €
195
2012
51 961 040
≈ 11,7 M €
661 856
≈ 149 k €
201

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

1,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

2,8%

Ratio de liquidité générale

2,75

Rotation des actifs

1,15

Chiffre d'affaires / salarié

460 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONSTRUCTII BIHOR SA după CUI?

Cauți CUI 73126. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONSTRUCTII BIHOR SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONSTRUCTII BIHOR SA?

Datele de facturare sunt denumirea CONSTRUCTII BIHOR SA, CUI 73126, nr. Reg. Com. J1991000275053, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONSTRUCTII BIHOR SA în 2025?

CONSTRUCTII BIHOR SA (CUI 73126) a avut o marjă de profit net de 1,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).