Retour à la recherche

INDRIES SRL

ActifAssujetti à la TVA

INDRIES SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în Municipiul Oradea, Bihor. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul ceasurilor și bijuteriilor conform codului CAEN 4777.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 73037 · Santé financière

Classement en 2025 : Bihor n°6751CAEN 4777 n°297

Informations générales

NomINDRIES SRL
CUI73037
N° d'immatriculationJ1991000269056
AdresseCONSTANTIN I. NOTTARA, 26, Municipiul Oradea, Bihor
Code CAEN principal4777
Codes CAEN autorisés4619477747788210
Date d'immatriculation08/04/1991
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
INDRIEŞ FLORIANadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

674 k RON

vs 949 k RON

≈ 134 k €

Profit net (2025)

117 k RON

vs 211 k RON

≈ 23,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

394 k RON

vs 388 k RON

≈ 78,2 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
673 783
≈ 134 k €
116 530
≈ 23,1 k €
1
2024
948 558
≈ 191 k €
211 073
≈ 42,4 k €
2
2023
767 637
≈ 155 k €
83 911
≈ 17 k €
2
2022
624 083
≈ 127 k €
83 556
≈ 16,9 k €
2
2021
394 345
≈ 80,1 k €
-31 650
≈ -6,43 k €
3
2020
195 461
≈ 40,4 k €
-16 639
≈ -3,44 k €
3
2019
219 565
≈ 46,3 k €
27 397
≈ 5,77 k €
—
2018
234 349
≈ 50,4 k €
-38 655
≈ -8,31 k €
4
2017
254 973
≈ 55,8 k €
112 903
≈ 24,7 k €
4
2016
213 648
≈ 47,6 k €
-12 091
≈ -2,69 k €
4
2015
192 193
≈ 43,2 k €
-17 405
≈ -3,92 k €
—
2014
223 937
≈ 50,4 k €
6 952
≈ 1,56 k €
4
2013
230 114
≈ 52,1 k €
42 062
≈ 9,52 k €
—
2012
74 186
≈ 16,6 k €
-19 382
≈ -4,35 k €
4

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

17,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

29,6%

Ratio de liquidité générale

1,62

Rotation des actifs

0,66

Chiffre d'affaires / salarié

674 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma INDRIES SRL după CUI?

Cauți CUI 73037. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INDRIES SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INDRIES SRL?

Datele de facturare sunt denumirea INDRIES SRL, CUI 73037, nr. Reg. Com. J1991000269056, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INDRIES SRL în 2025?

INDRIES SRL (CUI 73037) a avut o marjă de profit net de 17,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).