Retour à la recherche

MOCHETA GILĂU S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

MOCHETA GILĂU S.R.L. este o firmă înființată în anul 1995 cu sediul în satul Gilău, comuna Gilău, județul Cluj. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 11.056.876 lei și un profit net de 1.128.005 lei cu 13 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 7301272 · Santé financière

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Cluj n°1267CAEN 4753 n°5

Informations générales

NomMOCHETA GILĂU S.R.L.
CUI7301272
N° d'immatriculationJ1995000868123
AdresseTăului, 1, Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj
Code CAEN principal4753
Date d'immatriculation09/05/1995
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

11,1 M RON

vs 10,5 M RON

≈ 2,19 M €

Profit net (2025)

1,13 M RON

vs 1,13 M RON

≈ 224 k €

Capitaluri proprii (2025)

3,03 M RON

vs 2,38 M RON

≈ 600 k €

Angajați (2025)

13
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
11 056 876
≈ 2,19 M €
1 128 005
≈ 224 k €
13
2024
10 520 082
≈ 2,11 M €
1 129 419
≈ 227 k €
12
2023
8 703 187
≈ 1,76 M €
1 068 610
≈ 216 k €
11
2022
6 562 977
≈ 1,33 M €
910 276
≈ 185 k €
7
2021
5 270 926
≈ 1,07 M €
799 237
≈ 162 k €
8
2020
5 103 062
≈ 1,05 M €
697 393
≈ 144 k €
9
2019
3 845 456
≈ 810 k €
511 362
≈ 108 k €
7
2018
2 711 850
≈ 583 k €
231 924
≈ 49,8 k €
5
2017
2 123 103
≈ 465 k €
108 091
≈ 23,7 k €
5
2016
1 380 237
≈ 307 k €
89 398
≈ 19,9 k €
5
2015
850 963
≈ 191 k €
58 287
≈ 13,1 k €
3
2014
710 627
≈ 160 k €
21 826
≈ 4,91 k €
3
2013
507 631
≈ 115 k €
-313
≈ -70,8 €
3
2012
349 944
≈ 78,5 k €
-20 235
≈ -4,54 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

10,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

37,3%

Ratio de liquidité générale

1,49

Rotation des actifs

1,79

Chiffre d'affaires / salarié

851 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1996-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MOCHETA GILĂU S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 7301272. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MOCHETA GILĂU S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MOCHETA GILĂU S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MOCHETA GILĂU S.R.L., CUI 7301272, nr. Reg. Com. J1995000868123, sediu Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MOCHETA GILĂU S.R.L. în 2025?

MOCHETA GILĂU S.R.L. (CUI 7301272) a avut o marjă de profit net de 10,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).