Retour à la recherche

VALITA GENCOM SRL

Actif

VALITA GENCOM SRL este o companie înființată în anul 1995 cu sediul în satul Leu, comuna Leu, județul Dolj. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 7262505 · Santé financière

Classement en 2025 : Dolj n°8190CAEN 4711 n°17691

Informations générales

NomVALITA GENCOM SRL
CUI7262505
N° d'immatriculationJ16/411/1995
AdresseSat Leu, Comuna Leu, Dolj
Code CAEN principal4711
Date d'immatriculation20/03/1995
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
TULBĂ ELENAadministrator
TULBĂ IONadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

269 k RON

vs 251 k RON

≈ 53,4 k €

Profit net (2025)

29,3 k RON

vs 9,09 k RON

≈ 5,82 k €

Capitaluri proprii (2025)

18,8 k RON

vs -10,5 k RON

≈ 3,73 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
269 192
≈ 53,4 k €
29 335
≈ 5,82 k €
1
2024
251 444
≈ 50,5 k €
9 087
≈ 1,83 k €
1
2023
264 857
≈ 53,5 k €
11 476
≈ 2,32 k €
1
2022
268 731
≈ 54,5 k €
20 348
≈ 4,13 k €
1
2021
287 938
≈ 58,5 k €
-1 086
≈ -221 €
2
2020
299 618
≈ 61,9 k €
6 399
≈ 1,32 k €
2
2019
239 785
≈ 50,5 k €
3 098
≈ 653 €
—
2018
216 660
≈ 46,6 k €
-4 188
≈ -900 €
—
2017
183 625
≈ 40,2 k €
-62
≈ -13,6 €
2
2016
173 120
≈ 38,5 k €
-1 016
≈ -226 €
2
2015
173 306
≈ 39 k €
-6 847
≈ -1,54 k €
2
2014
215 495
≈ 48,5 k €
-1 801
≈ -405 €
—
2013
208 417
≈ 47,2 k €
12 499
≈ 2,83 k €
—
2012
157 300
≈ 35,3 k €
-2 476
≈ -556 €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

10,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

156,1%

Ratio de liquidité générale

1,02

Rotation des actifs

1,12

Chiffre d'affaires / salarié

269 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Vezi și

Crosslinks rapide

Périodes TVA

DeÀDétails
1997-01-012002-09-30Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma VALITA GENCOM SRL după CUI?

Cauți CUI 7262505. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VALITA GENCOM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VALITA GENCOM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VALITA GENCOM SRL, CUI 7262505, nr. Reg. Com. J16/411/1995, sediu Sat Leu, Comuna Leu, Dolj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VALITA GENCOM SRL în 2025?

VALITA GENCOM SRL (CUI 7262505) a avut o marjă de profit net de 10,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).