Classement en 2023 : Prahova n°949CAEN 4719 n°250
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants légaux
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2023)
7,24 M RON
≈ 1,46 M €
Profit net (2023)
311 k RON
≈ 62,8 k €
Capitaluri proprii (2023)
8,52 M RON
≈ 1,72 M €
Angajați (2023)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 7 243 193 ≈ 1,46 M € | 310 707 ≈ 62,8 k € | 13 | ||||
| 2021 | 6 495 912 ≈ 1,32 M € | 205 642 ≈ 41,8 k € | 13 | ||||
| 2020 | 6 685 128 ≈ 1,38 M € | 202 462 ≈ 41,9 k € | 15 | ||||
| 2019 | 7 081 606 ≈ 1,49 M € | 396 979 ≈ 83,7 k € | 17 | ||||
| 2018 | 6 696 318 ≈ 1,44 M € | 389 195 ≈ 83,6 k € | 15 | ||||
| 2017 | 5 207 451 ≈ 1,14 M € | 352 421 ≈ 77,1 k € | 12 | ||||
| 2016 | 5 207 451 ≈ 1,16 M € | 352 421 ≈ 78,5 k € | 12 | ||||
| 2015 | 6 767 341 ≈ 1,52 M € | 559 801 ≈ 126 k € | 14 | ||||
| 2014 | 5 699 340 ≈ 1,28 M € | 318 286 ≈ 71,6 k € | 14 | ||||
| 2013 | 5 128 681 ≈ 1,16 M € | 212 302 ≈ 48 k € | 15 | ||||
| 2012 | 5 638 444 ≈ 1,27 M € | 146 431 ≈ 32,9 k € | 13 | ||||
| 2025 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2024 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2022 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2023
Marge bénéficiaire nette
4,3%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
3,6%
Ratio de liquidité générale
1,38
Rotation des actifs
0,46
Chiffre d'affaires / salarié
557 k RON
Istoric
Vezi și
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2026-08-21 | — | |
| 2025-12-23 | 2026-07-01 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
| 1995-11-01 | 2025-11-01 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma PACIRO PROD SRL după CUI?
Cauți CUI 7169261. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PACIRO PROD SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru PACIRO PROD SRL?
Datele de facturare sunt denumirea PACIRO PROD SRL, CUI 7169261, nr. Reg. Com. J1995000448295, sediu Sat Măgurele, Comuna Măgurele, Prahova.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are PACIRO PROD SRL în 2023?
PACIRO PROD SRL (CUI 7169261) a avut o marjă de profit net de 4,3% în 2023, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).