Retour à la recherche

RASCCO SRL

ActifAssujetti à la TVA

CUI: 7043050 · Santé financière

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Vrancea n°1378CAEN 4751 n°115

Informations générales

NomRASCCO SRL
CUI7043050
N° d'immatriculationJ1995000074391
AdresseSat Petreşti, Comuna Vânători, Vrancea
Code CAEN principal5241
Date d'immatriculation20/02/1995
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,19 M RON

vs 729 k RON

≈ 236 k €

Profit net (2025)

921 k RON

vs 533 k RON

≈ 183 k €

Capitaluri proprii (2025)

922 k RON

vs 533 k RON

≈ 183 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 191 246
≈ 236 k €
921 329
≈ 183 k €
2
2024
728 774
≈ 146 k €
532 898
≈ 107 k €
2
2023
1 178 886
≈ 238 k €
928 539
≈ 188 k €
2
2022
1 039 935
≈ 211 k €
906 487
≈ 184 k €
1
2021
825 637
≈ 168 k €
784 068
≈ 159 k €
1
2020
745 023
≈ 154 k €
618 617
≈ 128 k €
1
2019
476 972
≈ 101 k €
285 775
≈ 60,2 k €
1
2018
218 818
≈ 47 k €
66 296
≈ 14,2 k €
1
2017
156 986
≈ 34,4 k €
16 688
≈ 3,65 k €
2
2016
223 850
≈ 49,8 k €
104 802
≈ 23,3 k €
2
2015
162 351
≈ 36,5 k €
-7 999
≈ -1,8 k €
1
2014
207 249
≈ 46,6 k €
38 370
≈ 8,63 k €
1
2013
228 002
≈ 51,6 k €
87 100
≈ 19,7 k €
—
2012
160 382
≈ 36 k €
5 553
≈ 1,25 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

77,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

100%

Ratio de liquidité générale

8,41

Rotation des actifs

1,19

Chiffre d'affaires / salarié

596 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2003-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RASCCO SRL după CUI?

Cauți CUI 7043050. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RASCCO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RASCCO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RASCCO SRL, CUI 7043050, nr. Reg. Com. J1995000074391, sediu Sat Petreşti, Comuna Vânători, Vrancea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RASCCO SRL în 2025?

RASCCO SRL (CUI 7043050) a avut o marjă de profit net de 77,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).