Retour à la recherche

PRODAS SRL

ActifAssujetti à la TVA

PRODAS SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Zalău, Sălaj. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 299.737 lei și profitul net a fost de 198.904 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 675822 · Santé financière

Classement en 2025 : Sălaj n°2958CAEN 6820 n°5957

Informations générales

NomPRODAS SRL
CUI675822
N° d'immatriculationJ31/560/1991
AdresseAleea TURTURELELOR, 18, Municipiul Zalău, Sălaj
Code CAEN principal6820
Date d'immatriculation20/09/1991
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
CRISTEA SIMIONadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

300 k RON

vs 277 k RON

≈ 59,5 k €

Profit net (2025)

199 k RON

vs 179 k RON

≈ 39,5 k €

Capitaluri proprii (2025)

402 k RON

vs 382 k RON

≈ 79,8 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
299 737
≈ 59,5 k €
198 904
≈ 39,5 k €
1
2024
277 079
≈ 55,7 k €
179 457
≈ 36,1 k €
1
2023
200 183
≈ 40,5 k €
109 547
≈ 22,1 k €
1
2022
212 309
≈ 43,1 k €
123 820
≈ 25,1 k €
1
2021
223 125
≈ 45,3 k €
157 231
≈ 32 k €
1
2020
205 591
≈ 42,5 k €
137 533
≈ 28,4 k €
1
2019
236 675
≈ 49,9 k €
166 538
≈ 35,1 k €
1
2018
231 440
≈ 49,7 k €
163 056
≈ 35 k €
1
2017
223 371
≈ 48,9 k €
195 506
≈ 42,8 k €
1
2016
189 429
≈ 42,2 k €
118 771
≈ 26,4 k €
1
2015
175 010
≈ 39,4 k €
114 301
≈ 25,7 k €
1
2014
211 070
≈ 47,5 k €
44 298
≈ 9,97 k €
1
2013
198 498
≈ 44,9 k €
24 637
≈ 5,58 k €
1
2012
211 597
≈ 47,5 k €
15 978
≈ 3,59 k €
5

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

66,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

49,5%

Ratio de liquidité générale

20,65

Rotation des actifs

0,71

Chiffre d'affaires / salarié

300 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PRODAS SRL după CUI?

Cauți CUI 675822. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PRODAS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PRODAS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PRODAS SRL, CUI 675822, nr. Reg. Com. J31/560/1991, sediu Municipiul Zalău, Sălaj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PRODAS SRL în 2025?

PRODAS SRL (CUI 675822) a avut o marjă de profit net de 66,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).