Retour à la recherche

ESPINOSA CENTER SRL

ActifAssujetti à la TVA

ESPINOSA CENTER SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în satul Bascov, județul Argeș. Activitatea principală este comerțul cu ridicata al autovehiculelor conform codului CAEN 4671.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 6749376 · Santé financière

Classement en 2025 : Argeș n°4647CAEN 4671 n°330

Informations générales

NomESPINOSA CENTER SRL
CUI6749376
N° d'immatriculationJ03/2577/1994
Adresse SAT BASCOV LUNCA, Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş
Code CAEN principal4681
Codes CAEN autorisés0146461246234671467347304941
Date d'immatriculation23/12/1994
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
SOARE COSTINELadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

984 k RON

vs 428 k RON

≈ 195 k €

Profit net (2025)

745 k RON

vs 271 k RON

≈ 148 k €

Capitaluri proprii (2025)

3,6 M RON

vs 3,35 M RON

≈ 714 k €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
984 000
≈ 195 k €
744 644
≈ 148 k €
0
2024
428 001
≈ 86 k €
271 284
≈ 54,5 k €
—
2023
2 850 867
≈ 576 k €
2 367 748
≈ 479 k €
1
2022
823 693
≈ 167 k €
32 468
≈ 6,58 k €
1
2021
2 178 391
≈ 443 k €
19 645
≈ 3,99 k €
2
2020
4 872 619
≈ 1,01 M €
294 828
≈ 61 k €
3
2019
4 774 000
≈ 1,01 M €
27 478
≈ 5,79 k €
3
2018
5 259 799
≈ 1,13 M €
22 271
≈ 4,79 k €
3
2017
7 845 835
≈ 1,72 M €
288 228
≈ 63,1 k €
3
2016
483 776
≈ 108 k €
3 746
≈ 834 €
3
2015
345 008
≈ 77,6 k €
-183
≈ -41,2 €
—
2014
144 620
≈ 32,5 k €
8 630
≈ 1,94 k €
—
2013
14 440
≈ 3,27 k €
-2 993
≈ -677 €
—
2012
658 513
≈ 148 k €
4 785
≈ 1,07 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

75,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

20,7%

Ratio de liquidité générale

3,52

Rotation des actifs

0,2

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2014-02-06—
2003-11-012013-12-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma ESPINOSA CENTER SRL după CUI?

Cauți CUI 6749376. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ESPINOSA CENTER SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ESPINOSA CENTER SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ESPINOSA CENTER SRL, CUI 6749376, nr. Reg. Com. J03/2577/1994, sediu Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ESPINOSA CENTER SRL în 2025?

ESPINOSA CENTER SRL (CUI 6749376) a avut o marjă de profit net de 75,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).