Retour à la recherche

BELL FARM SRL

ActifAssujetti à la TVA

BELL FARM SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în satul Schitu, comuna Costinești, județul Constanța. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul al produselor farmaceutice, înregistrând o cifră de afaceri de 1.124.568 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 6744239 · Santé financière

Classement en 2025 : Constanța n°5324CAEN 4773 n°1726

Informations générales

NomBELL FARM SRL
CUI6744239
N° d'immatriculationJ1994005232133
AdresseStr. SCHITULUI, 44, Sat Schitu, Comuna Costineşti, Constanţa
Code CAEN principal4773
Codes CAEN autorisés4727477347744775
Date d'immatriculation27/12/1994
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Eforie
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
SAVIN LIANAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,12 M RON

vs 1,05 M RON

≈ 223 k €

Profit net (2025)

97,9 k RON

vs 104 k RON

≈ 19,4 k €

Capitaluri proprii (2025)

110 k RON

vs 116 k RON

≈ 21,9 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 124 568
≈ 223 k €
97 857
≈ 19,4 k €
1
2024
1 049 168
≈ 211 k €
103 730
≈ 20,9 k €
1
2023
867 181
≈ 175 k €
41 369
≈ 8,36 k €
1
2022
792 713
≈ 161 k €
53 123
≈ 10,8 k €
1
2021
667 263
≈ 136 k €
30 789
≈ 6,26 k €
1
2020
586 106
≈ 121 k €
36 003
≈ 7,44 k €
1
2019
604 933
≈ 127 k €
387
≈ 81,6 €
2
2018
609 646
≈ 131 k €
6 778
≈ 1,46 k €
2
2017
621 487
≈ 136 k €
26 702
≈ 5,85 k €
2
2016
603 295
≈ 134 k €
16 554
≈ 3,69 k €
3
2015
854 942
≈ 192 k €
38 633
≈ 8,69 k €
4
2014
777 251
≈ 175 k €
26 935
≈ 6,06 k €
6
2013
472 534
≈ 107 k €
-17 134
≈ -3,88 k €
5
2012
521 124
≈ 117 k €
3 889
≈ 873 €
5

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

8,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

88,6%

Ratio de liquidité générale

1,39

Rotation des actifs

3,04

Chiffre d'affaires / salarié

1,12 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1995-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma BELL FARM SRL după CUI?

Cauți CUI 6744239. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BELL FARM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BELL FARM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea BELL FARM SRL, CUI 6744239, nr. Reg. Com. J1994005232133, sediu Sat Schitu, Comuna Costineşti, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BELL FARM SRL în 2025?

BELL FARM SRL (CUI 6744239) a avut o marjă de profit net de 8,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).