Retour à la recherche

ROMCOLOR 2000 SA

ActifAssujetti à la TVA

ROMCOLOR 2000 SA este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în satul Copăceni, județul Ilfov. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 182.628.399 lei și un profit net de 19.951.115 lei cu 111 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 6717137 · Santé financière

Distincții top 104 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Ilfov n°145CAEN 2226 n°8

Informations générales

NomROMCOLOR 2000 SA
CUI6717137
N° d'immatriculationJ2011000986236
Adresse STR INTRAREA SALCAMULUI, 1, Sat Copăceni, Comuna Copăceni, Ilfov
Code CAEN principal2226
Codes CAEN autorisés222935114612467546765210
Date d'immatriculation12/04/2011
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Ilfov
Forme juridiqueSA
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
ŢONESCU FLORINadministrator
VALERGAKIS GEORGEadministrator
LEMPIDAKIS MICHAILadministrator
IOANNIS MELASadministrator
SCHWARTZ DĂNUȚreprezentant al persoanei juridice

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

183 M RON

vs 188 M RON

≈ 36,2 M €

Profit net (2025)

20 M RON

vs 18,2 M RON

≈ 3,96 M €

Capitaluri proprii (2025)

167 M RON

vs 162 M RON

≈ 33,1 M €

Angajați (2025)

111
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
182 628 399
≈ 36,2 M €
19 951 115
≈ 3,96 M €
111
2024
188 447 096
≈ 37,9 M €
18 180 842
≈ 3,65 M €
111
2023
183 415 422
≈ 37,1 M €
18 897 824
≈ 3,82 M €
104
2022
218 672 283
≈ 44,3 M €
25 206 423
≈ 5,11 M €
100
2021
180 519 856
≈ 36,7 M €
24 908 269
≈ 5,06 M €
102
2020
131 433 915
≈ 27,2 M €
18 761 230
≈ 3,88 M €
101
2019
114 958 791
≈ 24,2 M €
11 110 872
≈ 2,34 M €
93
2018
110 901 827
≈ 23,8 M €
8 164 366
≈ 1,75 M €
92
2017
105 087 299
≈ 23 M €
10 050 768
≈ 2,2 M €
88
2016
93 567 150
≈ 20,8 M €
10 565 185
≈ 2,35 M €
83
2015
75 041 775
≈ 16,9 M €
8 449 147
≈ 1,9 M €
82
2014
72 429 301
≈ 16,3 M €
7 755 011
≈ 1,74 M €
78
2013
67 650 493
≈ 15,3 M €
6 041 573
≈ 1,37 M €
75
2012
59 495 737
≈ 13,4 M €
4 861 046
≈ 1,09 M €
69

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

10,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

12%

Ratio de liquidité générale

6,63

Rotation des actifs

0,97

Chiffre d'affaires / salarié

1,65 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1994-12-27—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ROMCOLOR 2000 SA după CUI?

Cauți CUI 6717137. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ROMCOLOR 2000 SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ROMCOLOR 2000 SA?

Datele de facturare sunt denumirea ROMCOLOR 2000 SA, CUI 6717137, nr. Reg. Com. J2011000986236, sediu Sat Copăceni, Comuna Copăceni, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ROMCOLOR 2000 SA în 2025?

ROMCOLOR 2000 SA (CUI 6717137) a avut o marjă de profit net de 10,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).