Retour à la recherche

FARMACIA NORD DINU-MAXI FARMA SRL

ActifAssujetti à la TVA

FARMACIA NORD DINU-MAXI FARMA SRL este o entitate înființată în anul 1994 cu sediul în municipiul Ploiești. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 5.833.994 lei și un profit net de 125.611 lei cu 10 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 6697005 · Santé financière

Classement en 2025 : Prahova n°1255CAEN 4773 n°599

Informations générales

NomFARMACIA NORD DINU-MAXI FARMA SRL
CUI6697005
N° d'immatriculationJ1994003266295
AdressePloieşti-Târgovişte, KM.8, Municipiul Ploieşti, Prahova
Code CAEN principal4773
Date d'immatriculation23/12/1994
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
GURĂU ADRIANadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

5,83 M RON

vs 6,19 M RON

≈ 1,16 M €

Profit net (2025)

126 k RON

vs 76 k RON

≈ 24,9 k €

Capitaluri proprii (2025)

3,04 M RON

vs 3,3 M RON

≈ 604 k €

Angajați (2025)

10
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
5 833 994
≈ 1,16 M €
125 611
≈ 24,9 k €
10
2024
6 191 323
≈ 1,24 M €
75 992
≈ 15,3 k €
9
2023
6 169 891
≈ 1,25 M €
141 568
≈ 28,6 k €
9
2022
6 357 123
≈ 1,29 M €
96 810
≈ 19,6 k €
9
2021
6 164 420
≈ 1,25 M €
63 066
≈ 12,8 k €
14
2020
6 255 416
≈ 1,29 M €
73 997
≈ 15,3 k €
16
2019
6 653 622
≈ 1,4 M €
325 260
≈ 68,5 k €
17
2018
6 829 697
≈ 1,47 M €
213 231
≈ 45,8 k €
16
2017
7 265 299
≈ 1,59 M €
489 561
≈ 107 k €
14
2016
7 756 388
≈ 1,73 M €
511 509
≈ 114 k €
15
2015
9 437 427
≈ 2,12 M €
621 557
≈ 140 k €
13
2014
10 833 975
≈ 2,44 M €
660 701
≈ 149 k €
13
2013
11 155 010
≈ 2,52 M €
599 275
≈ 136 k €
12
2012
10 281 013
≈ 2,31 M €
1 036 226
≈ 233 k €
10

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

2,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

4,1%

Ratio de liquidité générale

1,39

Rotation des actifs

1,44

Chiffre d'affaires / salarié

583 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1994-12-27—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FARMACIA NORD DINU-MAXI FARMA SRL după CUI?

Cauți CUI 6697005. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FARMACIA NORD DINU-MAXI FARMA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FARMACIA NORD DINU-MAXI FARMA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FARMACIA NORD DINU-MAXI FARMA SRL, CUI 6697005, nr. Reg. Com. J1994003266295, sediu Municipiul Ploieşti, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FARMACIA NORD DINU-MAXI FARMA SRL în 2025?

FARMACIA NORD DINU-MAXI FARMA SRL (CUI 6697005) a avut o marjă de profit net de 2,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).