AGRISERV SRL
AGRISERV SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în satul Şiviţa, comuna Tuluceşti, județul Galați. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 9.022.201 lei și un profit net de 3.001.704 lei cu 10 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 6665836 · Santé financière
Classement en 2025 : Galați n°478CAEN 0111 n°611
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
9,02 M RON
≈ 1,79 M €
Profit net (2025)
3 M RON
≈ 596 k €
Capitaluri proprii (2025)
20,2 M RON
≈ 4 M €
Angajați (2025)
2025
9,02 M RON
| 2012 | 3,34 M RON | Profit net: 649 k RON |
|---|---|---|
| 2013 | 6,98 M RON | Profit net: 1,99 M RON |
| 2014 | 6,37 M RON | Profit net: 1,63 M RON |
| 2015 | 6,73 M RON | Profit net: 2,26 M RON |
| 2016 | 8,71 M RON | Profit net: 3,19 M RON |
| 2017 | 7,57 M RON | Profit net: 2,44 M RON |
| 2018 | 7,24 M RON | Profit net: 1,6 M RON |
| 2019 | 7,46 M RON | Profit net: 1,7 M RON |
| 2020 | 5,15 M RON | Profit net: 830 k RON |
| 2021 | 8,24 M RON | Profit net: 3,05 M RON |
| 2022 | 10,9 M RON | Profit net: 4,59 M RON |
| 2023 | 9,99 M RON | Profit net: 1,75 M RON |
| 2024 | 8,08 M RON | Profit net: 1,71 M RON |
| 2025 | 9,02 M RON | Profit net: 3 M RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 9 022 201 ≈ 1,79 M € | 3 001 704 ≈ 596 k € | 10 |
| 2024 | 8 081 427 ≈ 1,62 M € | 1 714 184 ≈ 345 k € | 11 |
| 2023 | 9 991 028 ≈ 2,02 M € | 1 754 634 ≈ 355 k € | 13 |
| 2022 | 10 887 450 ≈ 2,21 M € | 4 587 384 ≈ 930 k € | 12 |
| 2021 | 8 237 487 ≈ 1,67 M € | 3 050 254 ≈ 620 k € | 12 |
| 2020 | 5 147 417 ≈ 1,06 M € | 830 140 ≈ 172 k € | 12 |
| 2019 | 7 464 453 ≈ 1,57 M € | 1 700 163 ≈ 358 k € | 12 |
| 2018 | 7 243 574 ≈ 1,56 M € | 1 596 342 ≈ 343 k € | 12 |
| 2017 | 7 574 114 ≈ 1,66 M € | 2 438 091 ≈ 534 k € | 12 |
| 2016 | 8 705 750 ≈ 1,94 M € | 3 186 366 ≈ 710 k € | 12 |
| 2015 | 6 725 343 ≈ 1,51 M € | 2 260 833 ≈ 509 k € | 12 |
| 2014 | 6 372 733 ≈ 1,43 M € | 1 625 279 ≈ 366 k € | 12 |
| 2013 | 6 980 833 ≈ 1,58 M € | 1 985 284 ≈ 449 k € | 10 |
| 2012 | 3 339 886 ≈ 750 k € | 648 973 ≈ 146 k € | 9 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
33,3%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
14,9%
Ratio de liquidité générale
4,5
Rotation des actifs
0,4
Chiffre d'affaires / salarié
902 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
- SUDUL MOLDOVEI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Galaţi)
- AGROTATARCA S.R.L.(Galaţi)
- MOTOPROFIT SRL(Galaţi)
- RĂZEȘII MOLDAVI COOPERATIVA AGRICOLĂ(Galaţi)
- AGROSORAI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Galaţi)
- AGRAR TRADIȚIE COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Galaţi)
- COOPERATIVA AGRICOLA TRANSILVANIA COOPERATIVA AGRICOLĂ(Cluj)
- DUNARE BRATES PRUT COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Galaţi)
Entreprises avec des administrateurs communs
- AGROSORAI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ
Administrateur commun : BERCARU GHEORGHE
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2001-09-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma AGRISERV SRL după CUI?
Cauți CUI 6665836. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru AGRISERV SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru AGRISERV SRL?
Datele de facturare sunt denumirea AGRISERV SRL, CUI 6665836, nr. Reg. Com. J1994003394174, sediu Sat Şiviţa, Comuna Tuluceşti, Galaţi.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are AGRISERV SRL în 2025?
AGRISERV SRL (CUI 6665836) a avut o marjă de profit net de 33,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).