Retour à la recherche

SAFF TRADING SRL

ActifAssujetti à la TVA

SAFF TRADING SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în Sat Cârcea, Comuna Cârcea, Dolj. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 57.822.681 lei și un profit net de 181.709 lei cu 66 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 6663290 · Santé financière

Classement en 2025 : Dolj n°92CAEN 4690 n°126

Informations générales

NomSAFF TRADING SRL
CUI6663290
N° d'immatriculationJ1994003691163
AdresseCOMPLEXULUI, 16, Sat Cârcea, Comuna Cârcea, Dolj
Code CAEN principal4690
Date d'immatriculation22/12/1994
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Dolj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
DUŢĂ RĂZVAN-PAULadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

57,8 M RON

vs 56,3 M RON

≈ 11,5 M €

Profit net (2025)

182 k RON

vs 434 k RON

≈ 36,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

9,37 M RON

vs 9,67 M RON

≈ 1,86 M €

Angajați (2025)

66
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
57 822 681
≈ 11,5 M €
181 709
≈ 36,1 k €
66
2024
56 250 865
≈ 11,3 M €
433 744
≈ 87,2 k €
73
2023
61 437 458
≈ 12,4 M €
1 007 125
≈ 204 k €
74
2022
61 518 966
≈ 12,5 M €
925 635
≈ 188 k €
82
2021
54 163 144
≈ 11 M €
893 323
≈ 182 k €
98
2020
55 996 048
≈ 11,6 M €
-304 518
≈ -63 k €
100
2019
56 829 681
≈ 12 M €
373 694
≈ 78,8 k €
100
2018
56 510 361
≈ 12,1 M €
253 338
≈ 54,4 k €
99
2017
54 295 169
≈ 11,9 M €
174 811
≈ 38,3 k €
101
2016
54 384 322
≈ 12,1 M €
762 375
≈ 170 k €
100
2015
51 428 157
≈ 11,6 M €
836 038
≈ 188 k €
102
2014
49 649 641
≈ 11,2 M €
363 131
≈ 81,7 k €
100
2013
51 920 868
≈ 11,7 M €
388 365
≈ 87,9 k €
108
2012
59 808 260
≈ 13,4 M €
456 170
≈ 102 k €
115

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

0,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

1,9%

Ratio de liquidité générale

1,39

Rotation des actifs

2,53

Chiffre d'affaires / salarié

876 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1994-12-22—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SAFF TRADING SRL după CUI?

Cauți CUI 6663290. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SAFF TRADING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SAFF TRADING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SAFF TRADING SRL, CUI 6663290, nr. Reg. Com. J1994003691163, sediu Sat Cârcea, Comuna Cârcea, Dolj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SAFF TRADING SRL în 2025?

SAFF TRADING SRL (CUI 6663290) a avut o marjă de profit net de 0,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).