Retour à la recherche

MONDOPHARM SRL

ActifAssujetti à la TVA

CUI: 6557893 · Santé financière

Classement en 2024 : Teleorman n°1291CAEN 4773 n°1835

Informations générales

NomMONDOPHARM SRL
CUI6557893
N° d'immatriculationJ1994000907340
AdressePrincipală, 123, Sat Smârdioasa, Comuna Smârdioasa, Teleorman
Code CAEN principal4781
Date d'immatriculation05.12.1994
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Zimnicea
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MITRU NICULINAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2024)

1,08 M RON

vs 844 k RON

≈ 216 k €

Profit net (2024)

169 k RON

vs 59,4 k RON

≈ 33,9 k €

Capitaluri proprii (2024)

7,26 k RON

vs 7,26 k RON

≈ 1,46 k €

Angajați (2024)

—
AnCifră afaceriProfit netAng.
2024
1 075 302
≈ 216 k €
168 591
≈ 33,9 k €
—
2023
844 061
≈ 171 k €
59 431
≈ 12 k €
4
2022
743 782
≈ 151 k €
61 554
≈ 12,5 k €
4
2021
806 004
≈ 164 k €
80 653
≈ 16,4 k €
4
2020
867 015
≈ 179 k €
99 570
≈ 20,6 k €
4
2019
850 898
≈ 179 k €
110 949
≈ 23,4 k €
4
2018
808 109
≈ 174 k €
101 778
≈ 21,9 k €
4
2017
766 649
≈ 168 k €
100 892
≈ 22,1 k €
4
2016
733 104
≈ 163 k €
74 007
≈ 16,5 k €
4
2015
761 428
≈ 171 k €
81 287
≈ 18,3 k €
4
2014
871 020
≈ 196 k €
126 464
≈ 28,5 k €
4
2013
882 545
≈ 200 k €
144 577
≈ 32,7 k €
4
2012
853 539
≈ 192 k €
138 044
≈ 31 k €
4
2025Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2024

Marge bénéficiaire nette

15,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

2.322,2%

Ratio de liquidité générale

1,03

Rotation des actifs

3,65

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2026-04-15—
1995-10-012025-09-01Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma MONDOPHARM SRL după CUI?

Cauți CUI 6557893. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MONDOPHARM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MONDOPHARM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MONDOPHARM SRL, CUI 6557893, nr. Reg. Com. J1994000907340, sediu Sat Smârdioasa, Comuna Smârdioasa, Teleorman.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MONDOPHARM SRL în 2024?

MONDOPHARM SRL (CUI 6557893) a avut o marjă de profit net de 15,7% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).