THEREZIA PRODCOM SRL
THEREZIA PRODCOM SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în satul Pănet, județul Mureș. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 84.414.862 lei, profitul net a fost de 9.718.127 lei și numărul angajaților a fost de 125.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 6525450 · Santé financière
Classement en 2025 : Mureș n°79CAEN 1051 n°17
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants légaux
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
84,4 M RON
≈ 16,8 M €
Profit net (2025)
9,72 M RON
≈ 1,93 M €
Capitaluri proprii (2025)
29,4 M RON
≈ 5,84 M €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 84 414 862 ≈ 16,8 M € | 9 718 127 ≈ 1,93 M € | 125 |
| 2024 | 77 356 076 ≈ 15,6 M € | 9 684 692 ≈ 1,95 M € | 113 |
| 2023 | 69 964 611 ≈ 14,1 M € | 4 739 864 ≈ 958 k € | 110 |
| 2022 | 69 301 484 ≈ 14,1 M € | 4 927 760 ≈ 999 k € | 107 |
| 2021 | 52 464 367 ≈ 10,7 M € | 3 983 368 ≈ 810 k € | 110 |
| 2020 | 50 090 836 ≈ 10,4 M € | 3 736 787 ≈ 773 k € | 113 |
| 2019 | 47 786 871 ≈ 10,1 M € | 4 231 273 ≈ 892 k € | 119 |
| 2018 | 41 187 207 ≈ 8,85 M € | 1 912 692 ≈ 411 k € | 104 |
| 2017 | 38 180 912 ≈ 8,36 M € | 4 422 972 ≈ 968 k € | 101 |
| 2016 | 34 014 022 ≈ 7,57 M € | 5 254 549 ≈ 1,17 M € | 91 |
| 2015 | 33 695 763 ≈ 7,58 M € | 3 209 398 ≈ 722 k € | 93 |
| 2014 | 29 619 214 ≈ 6,66 M € | 464 432 ≈ 104 k € | 103 |
| 2013 | 24 293 376 ≈ 5,5 M € | 654 073 ≈ 148 k € | 92 |
| 2012 | 21 454 524 ≈ 4,81 M € | 781 323 ≈ 175 k € | 92 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
11,5%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
33%
Ratio de liquidité générale
1,73
Rotation des actifs
1,97
Chiffre d'affaires / salarié
675 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
- BIO AGRAS SRL(Mureş)
- AGRO DALOLTI S.R.L.(Mureş)
- BEIAN ALEXANDRU ANDREI ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ(Mureş)
- BEIAN IOAN CĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ(Mureş)
- BODO BOTOND ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ(Mureş)
- KOVÁCS A.I. BÉLA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ(Mureş)
- OMLAS COOPERATIVA AGRICOLĂ(Mureş)
- PANTEA L. CORNEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ(Mureş)
Entreprises avec des administrateurs communs
- OMLAS COOPERATIVA AGRICOLĂ
Administrateur commun : BARTHA MÁRTON
- THEREZIA INVEST S.R.L.
Administrateur commun : BARTHA MÁRTON
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 1997-05-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma THEREZIA PRODCOM SRL după CUI?
Cauți CUI 6525450. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru THEREZIA PRODCOM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru THEREZIA PRODCOM SRL?
Datele de facturare sunt denumirea THEREZIA PRODCOM SRL, CUI 6525450, nr. Reg. Com. J1994001177261, sediu Sat Pănet, Comuna Pănet, Mureş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are THEREZIA PRODCOM SRL în 2025?
THEREZIA PRODCOM SRL (CUI 6525450) a avut o marjă de profit net de 11,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).