Retour à la recherche

ELTRAU SRL

ActifAssujetti à la TVA

ELTRAU SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Oradea, județul Bihor. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 467.754 lei și un profit net de 228.522 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 64721 · Santé financière

Classement en 2025 : Bihor n°8312CAEN 7020 n°1367

Informations générales

NomELTRAU SRL
CUI64721
N° d'immatriculationJ1991001903052
AdresseDACIA, 36, Municipiul Oradea, Bihor
Code CAEN principal7020
Date d'immatriculation16/09/1991
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
SIME AURELadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

468 k RON

vs 196 k RON

≈ 92,8 k €

Profit net (2025)

229 k RON

vs 54 k RON

≈ 45,4 k €

Capitaluri proprii (2025)

431 k RON

vs 256 k RON

≈ 85,5 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
467 754
≈ 92,8 k €
228 522
≈ 45,4 k €
2
2024
195 515
≈ 39,3 k €
54 036
≈ 10,9 k €
2
2023
234 506
≈ 47,4 k €
19 972
≈ 4,04 k €
2
2022
272 232
≈ 55,2 k €
41 781
≈ 8,47 k €
3
2021
451 184
≈ 91,7 k €
132 076
≈ 26,8 k €
3
2020
466 654
≈ 96,5 k €
196 838
≈ 40,7 k €
3
2019
431 006
≈ 90,8 k €
164 683
≈ 34,7 k €
3
2018
334 618
≈ 71,9 k €
66 474
≈ 14,3 k €
4
2017
468 492
≈ 103 k €
173 894
≈ 38,1 k €
3
2016
206 357
≈ 46 k €
-10 515
≈ -2,34 k €
4
2015
414 534
≈ 93,3 k €
192 240
≈ 43,2 k €
4
2014
200 574
≈ 45,1 k €
8 356
≈ 1,88 k €
4
2013
327 197
≈ 74 k €
44 481
≈ 10,1 k €
5
2012
272 500
≈ 61,2 k €
72 860
≈ 16,4 k €
4

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

48,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

53,1%

Ratio de liquidité générale

1,35

Rotation des actifs

0,51

Chiffre d'affaires / salarié

234 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ELTRAU SRL după CUI?

Cauți CUI 64721. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ELTRAU SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ELTRAU SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ELTRAU SRL, CUI 64721, nr. Reg. Com. J1991001903052, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ELTRAU SRL în 2025?

ELTRAU SRL (CUI 64721) a avut o marjă de profit net de 48,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).