Retour à la recherche

SAVANT SRL

ActifAssujetti à la TVA

SAVANT SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în Sat Botiz, Comuna Botiz, Satu Mare. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 11.128.973 lei și un profit net de 856.036 lei cu 9 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 641757 · Santé financière

Classement en 2025 : Satu Mare n°348CAEN 4759 n°24

Informations générales

NomSAVANT SRL
CUI641757
N° d'immatriculationJ1992001044307
AdresseMioriței, 136, Sat Botiz, Comuna Botiz, Satu Mare
Code CAEN principal4755
Codes CAEN autorisés47124755
Date d'immatriculation15/07/1992
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
POP MARCEL GHEORGHEadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

11,1 M RON

vs 8,73 M RON

≈ 2,21 M €

Profit net (2025)

856 k RON

vs 664 k RON

≈ 170 k €

Capitaluri proprii (2025)

3,34 M RON

vs 2,87 M RON

≈ 663 k €

Angajați (2025)

9
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
11 128 973
≈ 2,21 M €
856 036
≈ 170 k €
9
2024
8 730 443
≈ 1,76 M €
664 075
≈ 133 k €
8
2023
7 600 533
≈ 1,54 M €
637 529
≈ 129 k €
8
2022
6 549 062
≈ 1,33 M €
504 309
≈ 102 k €
8
2021
5 853 713
≈ 1,19 M €
682 283
≈ 139 k €
8
2020
4 481 602
≈ 927 k €
622 744
≈ 129 k €
7
2019
4 028 017
≈ 849 k €
488 007
≈ 103 k €
6
2018
3 442 743
≈ 740 k €
353 542
≈ 76 k €
7
2017
2 567 317
≈ 562 k €
169 928
≈ 37,2 k €
5
2016
2 413 225
≈ 537 k €
274 934
≈ 61,2 k €
4
2015
1 991 567
≈ 448 k €
128 952
≈ 29 k €
4
2014
1 331 747
≈ 300 k €
73 831
≈ 16,6 k €
2
2013
1 183 840
≈ 268 k €
52 165
≈ 11,8 k €
4
2012
1 017 039
≈ 228 k €
49 649
≈ 11,1 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

7,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

25,6%

Ratio de liquidité générale

1,65

Rotation des actifs

1,64

Chiffre d'affaires / salarié

1,24 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2004-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SAVANT SRL după CUI?

Cauți CUI 641757. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SAVANT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SAVANT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SAVANT SRL, CUI 641757, nr. Reg. Com. J1992001044307, sediu Sat Botiz, Comuna Botiz, Satu Mare.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SAVANT SRL în 2025?

SAVANT SRL (CUI 641757) a avut o marjă de profit net de 7,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).