Retour à la recherche

COLOUR WORLDS SRL

ActifAssujetti à la TVA

COLOUR WORLDS SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Satu Mare. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.844.500 lei și un profit net de 440.668 lei cu 8 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 640212 · Santé financière

Classement en 2025 : Satu Mare n°1845CAEN 1812 n°329

Informations générales

NomCOLOUR WORLDS SRL
CUI640212
N° d'immatriculationJ1991000690302
Adresse ALEEA JIULUI, 3, Municipiul Satu Mare, Satu Mare
Code CAEN principal1812
Date d'immatriculation22/07/1991
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
SARVADY JÁNOSadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,34 M RON

vs 1,84 M RON

≈ 266 k €

Profit net (2025)

228 k RON

vs 441 k RON

≈ 45,3 k €

Capitaluri proprii (2025)

624 k RON

vs 682 k RON

≈ 124 k €

Angajați (2025)

7
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 338 993
≈ 266 k €
228 424
≈ 45,3 k €
7
2024
1 844 500
≈ 371 k €
440 668
≈ 88,6 k €
8
2023
1 528 780
≈ 309 k €
232 677
≈ 47 k €
9
2022
1 325 952
≈ 269 k €
208 778
≈ 42,3 k €
9
2021
1 617 292
≈ 329 k €
496 388
≈ 101 k €
8
2020
1 000 133
≈ 207 k €
150 743
≈ 31,2 k €
8
2019
1 548 047
≈ 326 k €
410 793
≈ 86,6 k €
8
2018
1 246 623
≈ 268 k €
313 082
≈ 67,3 k €
8
2017
1 301 874
≈ 285 k €
298 314
≈ 65,3 k €
9
2016
1 399 559
≈ 312 k €
316 388
≈ 70,5 k €
9
2015
1 174 959
≈ 264 k €
262 174
≈ 59 k €
9
2014
1 227 215
≈ 276 k €
276 980
≈ 62,3 k €
9
2013
1 618 474
≈ 366 k €
458 320
≈ 104 k €
10
2012
1 567 285
≈ 352 k €
411 393
≈ 92,3 k €
9

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

17,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

36,6%

Ratio de liquidité générale

4,55

Rotation des actifs

1,89

Chiffre d'affaires / salarié

191 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma COLOUR WORLDS SRL după CUI?

Cauți CUI 640212. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru COLOUR WORLDS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru COLOUR WORLDS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea COLOUR WORLDS SRL, CUI 640212, nr. Reg. Com. J1991000690302, sediu Municipiul Satu Mare, Satu Mare.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are COLOUR WORLDS SRL în 2025?

COLOUR WORLDS SRL (CUI 640212) a avut o marjă de profit net de 17,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).