Retour à la recherche

M.B.C.AUTO SRL

ActifAssujetti à la TVA

M.B.C.AUTO SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în sat Cumpăna, județul Constanța. Activitatea principală este comerțul cu recuzită și accesorii pentru autovehicule, înregistrând o cifră de afaceri de 5.780.983 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 6368525 · Santé financière

Classement en 2025 : Constanța n°1503CAEN 4531 n°108

Informations générales

NomM.B.C.AUTO SRL
CUI6368525
N° d'immatriculationJ1994003655130
AdressePREOT ALEXANDRU DUMITRESCU, 84B, Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna, Constanţa
Code CAEN principal4672
Codes CAEN autorisés381138123821467247825224
Date d'immatriculation25/10/1994
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Eforie
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
ADAM STELICĂadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

5,78 M RON

vs 6,62 M RON

≈ 1,15 M €

Profit net (2025)

310 k RON

vs 268 k RON

≈ 61,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

4,72 M RON

vs 4,44 M RON

≈ 937 k €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
5 780 983
≈ 1,15 M €
310 167
≈ 61,6 k €
6
2024
6 624 872
≈ 1,33 M €
268 274
≈ 53,9 k €
6
2023
5 635 000
≈ 1,14 M €
310 767
≈ 62,8 k €
5
2022
4 767 303
≈ 967 k €
393 631
≈ 79,8 k €
5
2021
3 376 761
≈ 686 k €
243 441
≈ 49,5 k €
5
2020
3 153 815
≈ 652 k €
672 108
≈ 139 k €
4
2019
3 134 645
≈ 661 k €
637 786
≈ 134 k €
—
2018
3 022 735
≈ 650 k €
580 023
≈ 125 k €
5
2017
2 902 913
≈ 635 k €
250 617
≈ 54,9 k €
5
2016
2 960 528
≈ 659 k €
245 350
≈ 54,6 k €
5
2015
2 806 624
≈ 631 k €
95 240
≈ 21,4 k €
5
2014
3 213 689
≈ 723 k €
85 219
≈ 19,2 k €
5
2013
3 174 852
≈ 718 k €
121 499
≈ 27,5 k €
7
2012
3 225 146
≈ 724 k €
365 180
≈ 82 k €
7

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

5,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

6,6%

Ratio de liquidité générale

3

Rotation des actifs

0,97

Chiffre d'affaires / salarié

963 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1994-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma M.B.C.AUTO SRL după CUI?

Cauți CUI 6368525. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru M.B.C.AUTO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru M.B.C.AUTO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea M.B.C.AUTO SRL, CUI 6368525, nr. Reg. Com. J1994003655130, sediu Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are M.B.C.AUTO SRL în 2025?

M.B.C.AUTO SRL (CUI 6368525) a avut o marjă de profit net de 5,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).