Retour à la recherche

TEHNO VEST SRL

ActifAssujetti à la TVA

TEHNO VEST SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în satul Izvoare, comuna Dumbrava Roșie, județul Neamț. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 31.654.269 lei, un profit net de 7.940.741 lei și 109 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 6247523 · Santé financière

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Neamț n°102CAEN 6492 n°16

Informations générales

NomTEHNO VEST SRL
CUI6247523
N° d'immatriculationJ1994001628273
AdresseSat Izvoare, Comuna Dumbrava Roşie, Neamţ
Code CAEN principal6492
Date d'immatriculation03/10/1994
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Neamţ
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
PATRAŞCANU EMILadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

31,7 M RON

vs 25 M RON

≈ 6,28 M €

Profit net (2025)

7,94 M RON

vs 6,22 M RON

≈ 1,58 M €

Capitaluri proprii (2025)

39,3 M RON

vs 32,5 M RON

≈ 7,79 M €

Angajați (2025)

109
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
31 654 269
≈ 6,28 M €
7 940 741
≈ 1,58 M €
109
2024
25 023 363
≈ 5,03 M €
6 215 311
≈ 1,25 M €
102
2023
21 692 199
≈ 4,39 M €
5 641 490
≈ 1,14 M €
98
2022
18 691 914
≈ 3,79 M €
3 702 489
≈ 751 k €
102
2021
16 477 558
≈ 3,35 M €
3 178 693
≈ 646 k €
108
2020
13 918 175
≈ 2,88 M €
2 217 460
≈ 458 k €
125
2019
15 273 220
≈ 3,22 M €
1 699 005
≈ 358 k €
134
2018
16 815 845
≈ 3,61 M €
1 563 881
≈ 336 k €
150
2017
17 752 559
≈ 3,89 M €
1 510 749
≈ 331 k €
166
2016
16 937 691
≈ 3,77 M €
2 261 628
≈ 504 k €
171
2015
15 092 659
≈ 3,4 M €
2 018 018
≈ 454 k €
181
2014
14 011 449
≈ 3,15 M €
1 650 159
≈ 371 k €
186
2013
18 340 880
≈ 4,15 M €
817 780
≈ 185 k €
224
2012
35 555 709
≈ 7,98 M €
2 944 221
≈ 661 k €
336

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

25,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

20,2%

Ratio de liquidité générale

29,04

Rotation des actifs

0,77

Chiffre d'affaires / salarié

290 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1994-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TEHNO VEST SRL după CUI?

Cauți CUI 6247523. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TEHNO VEST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TEHNO VEST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TEHNO VEST SRL, CUI 6247523, nr. Reg. Com. J1994001628273, sediu Sat Izvoare, Comuna Dumbrava Roşie, Neamţ.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TEHNO VEST SRL în 2025?

TEHNO VEST SRL (CUI 6247523) a avut o marjă de profit net de 25,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).