Retour à la recherche

PODGORIA COTESTI SRL

ActifAssujetti à la TVA

PODGORIA COTESTI SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în sat Budești, comuna Cotești, județul Vrancea. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 3.825.396 lei și un profit net de 553.406 lei cu 20 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 6216950 · Santé financière

Classement en 2025 : Vrancea n°645CAEN 4211 n°688

Informations générales

NomPODGORIA COTESTI SRL
CUI6216950
N° d'immatriculationJ1994000722390
AdresseSat Budeşti, Comuna Coteşti, Vrancea
Code CAEN principal4211
Date d'immatriculation01.09.1994
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
BUTĂ ELENAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,13 M RON

vs 3,83 M RON

≈ 621 k €

Profit net (2025)

463 k RON

vs 553 k RON

≈ 91,8 k €

Capitaluri proprii (2025)

543 k RON

vs 611 k RON

≈ 108 k €

Angajați (2025)

13
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 128 143
≈ 621 k €
462 589
≈ 91,8 k €
13
2024
3 825 396
≈ 769 k €
553 406
≈ 111 k €
20
2023
2 796 220
≈ 565 k €
189 407
≈ 38,3 k €
15
2022
3 289 939
≈ 667 k €
848 966
≈ 172 k €
16
2021
3 617 362
≈ 735 k €
40 382
≈ 8,21 k €
23
2020
8 068 645
≈ 1,67 M €
214 113
≈ 44,3 k €
25
2019
5 473 995
≈ 1,15 M €
442 127
≈ 93,2 k €
35
2018
7 129 733
≈ 1,53 M €
613 699
≈ 132 k €
30
2017
7 055 657
≈ 1,54 M €
1 657 487
≈ 363 k €
29
2016
12 380 186
≈ 2,76 M €
3 695 327
≈ 823 k €
26
2015
10 407 959
≈ 2,34 M €
3 836 997
≈ 863 k €
22
2014
7 936 371
≈ 1,79 M €
2 262 747
≈ 509 k €
20
2013
3 062 972
≈ 693 k €
1 010 127
≈ 229 k €
20
2012
3 640 821
≈ 817 k €
1 492 174
≈ 335 k €
15

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

14,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

85,2%

Ratio de liquidité générale

1,14

Rotation des actifs

1,42

Chiffre d'affaires / salarié

241 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1994-09-28—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PODGORIA COTESTI SRL după CUI?

Cauți CUI 6216950. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PODGORIA COTESTI SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PODGORIA COTESTI SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PODGORIA COTESTI SRL, CUI 6216950, nr. Reg. Com. J1994000722390, sediu Sat Budeşti, Comuna Coteşti, Vrancea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PODGORIA COTESTI SRL în 2025?

PODGORIA COTESTI SRL (CUI 6216950) a avut o marjă de profit net de 14,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).