Retour à la recherche

SILVAURA-COM SRL

Actif

SILVAURA-COM SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în municipiul Botoșani. Activitatea principală este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 609985 · Santé financière

Classement en 2025 : Botoșani n°5582CAEN 6820 n°13378

Informations générales

NomSILVAURA-COM SRL
CUI609985
N° d'immatriculationJ1992000439078
AdresseStr. GARII, 4, Municipiul Botoşani, Botoşani
Code CAEN principal6820
Date d'immatriculation05/05/1992
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
SUMUSCHI AURICAadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

10,1 k RON

vs 10,1 k RON

≈ 2,01 k €

Profit net (2025)

167 RON

vs 2,3 k RON

≈ 33,1 €

Capitaluri proprii (2025)

87,9 k RON

vs 108 k RON

≈ 17,4 k €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
10 128
≈ 2,01 k €
167
≈ 33,1 €
0
2024
10 128
≈ 2,04 k €
2 303
≈ 463 €
0
2023
10 128
≈ 2,05 k €
975
≈ 197 €
0
2022
10 128
≈ 2,05 k €
2 297
≈ 466 €
0
2021
10 128
≈ 2,06 k €
2 723
≈ 553 €
0
2020
10 128
≈ 2,09 k €
2 247
≈ 465 €
0
2019
10 128
≈ 2,13 k €
2 853
≈ 601 €
0
2018
10 128
≈ 2,18 k €
2 394
≈ 514 €
—
2017
10 128
≈ 2,22 k €
2 426
≈ 531 €
—
2016
10 128
≈ 2,26 k €
4 041
≈ 900 €
—
2015
10 128
≈ 2,28 k €
2 696
≈ 607 €
—
2014
10 128
≈ 2,28 k €
1 951
≈ 439 €
—
2013
10 128
≈ 2,29 k €
1 721
≈ 389 €
—
2012
8 692
≈ 1,95 k €
-2 766
≈ -621 €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

1,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

0,2%

Ratio de liquidité générale

1,77

Rotation des actifs

0,1

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-012012-10-15Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma SILVAURA-COM SRL după CUI?

Cauți CUI 609985. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SILVAURA-COM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SILVAURA-COM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SILVAURA-COM SRL, CUI 609985, nr. Reg. Com. J1992000439078, sediu Municipiul Botoşani, Botoşani.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SILVAURA-COM SRL în 2025?

SILVAURA-COM SRL (CUI 609985) a avut o marjă de profit net de 1,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).