Retour à la recherche

MENTHAE SRL

ActifAssujetti à la TVA

MENTHAE SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în orașul Târgu Lăpuș. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul al produselor farmaceutice.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 6093882 · Santé financière

Classement en 2025 : Maramureș n°257CAEN 4773 n°216

Informations générales

NomMENTHAE SRL
CUI6093882
N° d'immatriculationJ1994001580247
AdresseEROILOR, 22, Loc. Târgu Lăpuş, Oraş Târgu Lăpuş, Maramureş
Code CAEN principal4773
Date d'immatriculation01/08/1994
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Maramureş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
BODEA ADRIANA MARIAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

17,5 M RON

vs 14,9 M RON

≈ 3,48 M €

Profit net (2025)

559 k RON

vs 745 k RON

≈ 111 k €

Capitaluri proprii (2025)

4,62 M RON

vs 4,04 M RON

≈ 918 k €

Angajați (2025)

15
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
17 542 364
≈ 3,48 M €
558 874
≈ 111 k €
15
2024
14 910 658
≈ 3 M €
745 191
≈ 150 k €
13
2023
13 647 522
≈ 2,76 M €
485 521
≈ 98,2 k €
11
2022
13 258 630
≈ 2,69 M €
692 520
≈ 140 k €
11
2021
11 426 455
≈ 2,32 M €
593 827
≈ 121 k €
11
2020
8 264 840
≈ 1,71 M €
536 550
≈ 111 k €
10
2019
6 400 548
≈ 1,35 M €
531 000
≈ 112 k €
10
2018
6 083 312
≈ 1,31 M €
495 438
≈ 106 k €
10
2017
5 793 994
≈ 1,27 M €
485 954
≈ 106 k €
10
2016
5 344 765
≈ 1,19 M €
465 788
≈ 104 k €
9
2015
4 587 304
≈ 1,03 M €
351 982
≈ 79,2 k €
8
2014
3 810 966
≈ 857 k €
240 289
≈ 54,1 k €
11
2013
2 852 782
≈ 646 k €
287 257
≈ 65 k €
4
2012
2 932 312
≈ 658 k €
413 914
≈ 92,9 k €
6

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

3,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

12,1%

Ratio de liquidité générale

1,51

Rotation des actifs

1,95

Chiffre d'affaires / salarié

1,17 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1995-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MENTHAE SRL după CUI?

Cauți CUI 6093882. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MENTHAE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MENTHAE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MENTHAE SRL, CUI 6093882, nr. Reg. Com. J1994001580247, sediu Loc. Târgu Lăpuş, Oraş Târgu Lăpuş, Maramureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MENTHAE SRL în 2025?

MENTHAE SRL (CUI 6093882) a avut o marjă de profit net de 3,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).