Retour à la recherche

RADCOM SRL

ActifAssujetti à la TVA

RADCOM SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în municipiul Botoșani. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 609110 · Santé financière

Classement en 2025 : Botoșani n°1980CAEN 4762 n°252

Informations générales

NomRADCOM SRL
CUI609110
N° d'immatriculationJ1992000001073
AdresseStr. GEORGE ENESCU, 32, Municipiul Botoşani, Botoşani
Code CAEN principal4762
Codes CAEN autorisés181247124762476447788210
Date d'immatriculation09/01/1992
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
ANTON CRISTEAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Venituri totale (2025)

1,22 M RON

vs 637 k RON

≈ 242 k €

Profit net (2025)

346 k RON

vs -38,3 k RON

≈ 68,7 k €

Capitaluri proprii (2025)

469 k RON

vs 123 k RON

≈ 93,1 k €

Angajați (2025)

4
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
1 220 231
≈ 242 k €
346 311
≈ 68,7 k €
4
2024
637 127
≈ 128 k €
-38 348
≈ -7,71 k €
4
2023
633 272
≈ 128 k €
-48 042
≈ -9,71 k €
5
2022
594 217
≈ 120 k €
-43 097
≈ -8,74 k €
5
2021
546 275
≈ 111 k €
-34 224
≈ -6,96 k €
5
2020
495 210
≈ 102 k €
4 370
≈ 903 €
—
2019
592 092
≈ 125 k €
-13 452
≈ -2,83 k €
6
2018
560 730
≈ 120 k €
-22 408
≈ -4,82 k €
6
2017
591 946
≈ 130 k €
436
≈ 95,4 €
6
2016
594 805
≈ 132 k €
32 776
≈ 7,3 k €
6
2015
533 325
≈ 120 k €
33 508
≈ 7,54 k €
5
2014
440 563
≈ 99,1 k €
-39 127
≈ -8,8 k €
5
2013
469 011
≈ 106 k €
2 004
≈ 453 €
5
2012
548 818
≈ 123 k €
6 597
≈ 1,48 k €
4

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

73,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

73,8%

Ratio de liquidité générale

0,43

Rotation des actifs

0,53

Chiffre d'affaires / salarié

118 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RADCOM SRL după CUI?

Cauți CUI 609110. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RADCOM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RADCOM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RADCOM SRL, CUI 609110, nr. Reg. Com. J1992000001073, sediu Municipiul Botoşani, Botoşani.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RADCOM SRL în 2025?

RADCOM SRL (CUI 609110) a avut o marjă de profit net de 73,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).